6/2021

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Současnost a budoucnost využití Apple MacBook a iPad Pro v podnikovém prostředí.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Vzdálená správa jako služba

Specialisté IT oddělení dokázali donedávna většinu potřeb kolem správy interně "oběhnout v papučích". V době, kdy je běžně v pracovní době 200 firemních počítačů na 150 adresách, už to tak jednoduché není.

chci vědět více

Výkonný a dokonalý

Microsoft Surface Book 3 je pečlivě navržen a vyladěn pro práci s náročnými profesionálními aplikacemi. Jeho konstrukce je přímo stvořena pro cestování a použití více způsoby a to i v náročných grafických aplikacích.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Nová disková úložiště HPE

Mnozí z nás truchlí po osvědčených 3PARech a najednou máme celkem sedm zbrusu nových modelů. A aby si někdo nemyslel, že je to jenom tak, mají nové modely i nová jména, Alletra.

chci vědět více

Připraveno pro cloud

Celý management nových datových úložišť se nachází v cloudovém prostředí výrobce, díky Data Services Cloud Console, což je přehledný dashboard s veškerými potřebnými údaji o aktuálním stavu úložiště.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

ESET PROTECT Advanced

ESET PROTECT Advanced je řešení obsahující produkty pro ochranu počítačů (nově s ochranou bankovnictví), notebooků a mobilních zařízení, které může administrátor spravovat pomocí konzole v cloudu.

chci vědět více

Kaspersky Sandbox

Dnešní podniky se potýkají s rostoucím počtem moderních hrozeb, které obcházejí stávající řešení na úrovni EPP. Proto hledají způsoby, jak maximálně automatizovat detekci hrozeb a reakci na ně.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Pro vizualizaci a virtualizaci

Softwarové nástroje pro virtualizaci vašich pracovních stanic? Ano. Jsme autorizovaným partnerem společnosti nVidia a vybavíme vaše servery a pracovní stanice výkonnými urychlovači výpočtů nVidia.

chci vědět více

Co je VMware vSAN?

VMware vSAN je software pro virtualizaci datových úložišť vhodný pro podniky umožňující použít automatizaci a jednotný management pro správu hypervizoru vSphere i úložiště.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Dex a Knox. Jako dvojčata.

Samsung DeX je softwarová podpora zabudovaná do nejnovějších mobilů a tabletů řady Samsung Galaxy. Vybrané nejpoužívanější aplikace pro PC nebo Mac budete moci spouštět i tam.

chci vědět více

Mějte svá zařízení na očích

S novým AirTagem nemusíte mít o vaše zařízení strach. Připněte jej na tašku od notebooku, klíče od kanceláře nebo vhoďte do tašky s důležitými dokumenty. Přes aplikaci Najít dohledáte vždy, kde se právě nachází.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Dejte na výběr Apple

Jakmile se rozhodnete vybrané Apple produkty zařadit jako možný standard, IT specialisté daná zařízení nasadí, nakonfigurují a mohou spravovat vzdáleně. Produkt vybalí z krabice až sami zaměstnanci.

chci vědět více

Nešlápnete vedle

Model Yoga 6 od Lenova je opravdu unikátní. Může být využíván buď jako notebook nebo jako tablet, do kterého si lze přiloženým perem zapisovat důležité poznámky na pracovních schůzkách.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Poznejte svého AUTOPILOTa

Windows Autopilot výrazně ulehčuje IT pracovníkům dálkové nastavení a správu nových zařízení. PC již nemusí cestovat nejdříve do rukou správce IT, ale ten dokáže nastavit na dálku pomocí cloudových služeb.

chci vědět více

Surface. Hub. Spolupráce.

Originální obří 55" a 85" AIO PC Microsoft Hub již ve své 2. generaci používá speciální verzi Windows - je to interaktivní tabule, videokonfereční zařízení a pracovní plocha s plnohodnotným počítačem.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Jakákoliv místnost i velikost

Zapůsobte v jakémkoliv pracovním prostoru s velkou, škálovatelnou interaktivní projekční plochou, která propojuje týmy na pracovišti i mimo něj díky projektoru Epson EB-735Fi.

chci vědět více

Snadné připojení

V době kdy strávíme více času ve videokonferencích dokáží být konference technicky náročné. Logitech Scribe tuto skutečnost velmi usnadňuje. Jde o unikátní kameru určenou pro sdílení obsahu na bílé tabuli.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu