5/2021

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Výhody moderních zařízení. Zlepšete produktivitu, bezpečnost a vzdálenou správu.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Vzdálená správa jako služba

Specialisté IT oddělení dokázali donedávna většinu potřeb kolem správy interně "oběhnout v papučích". V době, kdy je běžně v pracovní době 200 firemních počítačů na 150 adresách, už to tak jednoduché není.

chci vědět více

Vyšší výkon i výdrž

Microsoft Surface Laptop 4 je již čtvrtá generace zařízení, která firmám přidává hodnotu. Ušetřete čas a peníze přímočarým nasazením, moderní správou zařízení a zabudovaným zabezpečením na bázi cloudu.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Dell EMC VxRail

VxRail transformuje síťové rozhraní HCI a zjednodušuje implementaci cloudového softwaru VMware, splňuje jakýkoli případ použití HCI, včetně podpory těch nejnáročnějších pracovních zátěží a aplikací.

chci vědět více

Transformace sítě HCI

Platforma HCI, osvědčená pro urychlení modernizace datového centra, transformaci sítí HCI a zjednodušení cesty k hybridnímu cloudu. Dell EMC společně s VMware zrychlují vývoj nových technologií.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Citrix ADC Premium

Citrix ADC vám pomůže nejenom se zajištěním vysokého výkonu a dostupnosti aplikací, ale pomůže vám i s jejich ochranou. Premiová edice Citrix ADC obsahuje zásadní nástroje na jejich ochranu.

chci vědět více

Kybernetická hygiena

Online nástroj, který zaměstnancům postupně pomáhá získat silné a praktické dovednosti v oblasti kybernetické hygieny. Spuštění a správa platformy nevyžadují žádné speciální zdroje nebo opatření.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Pro vizualizaci a virtualizaci

Softwarové nástroje pro virtualizaci vašich pracovních stanic? Ano. Jsme autorizovaným partnerem společnosti nVidia a vybavíme vaše servery a pracovní stanice výkonnými urychlovači výpočtů (GPU) s čipy nVidia.

chci vědět více

Pro mistry oboru

Přes chytré brýle nebo kameru ve vašem telefonu nebo tabletu vás bude dispečer v reálném čase navádět k odstranění závady - právě tam, kde jste, hlasem a označováním předmětů, na které se přes mobil díváte.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Elegantní křivky

Samsung Galaxy A72 vyniká novým, na první pohled velmi příjemným, designem. Jedná se o model pro firemní uživatele, který disponuje skvělými funkcemi a parametry, s čtveřicí propracovaných fotoaparátů.

chci vědět více

Nokia 7.2 za polovinu ceny

Zarezervujte si již nyní špičkově vybavený smartphone s propracovaným vzhledem a skvělým fotoaparátem Carl Zeiss použitý při Sčítání lidu 2021. Nyní za zlomek ceny na trhu.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Dejte na výběr Apple

Jakmile se rozhodnete vybrané Apple produkty zařadit jako možný standard, IT specialisté daná zařízení nasadí, nakonfigurují a mohou spravovat vzdáleně. Produkt vybalí z krabice až sami zaměstnanci.

chci vědět více

Do posledního detailu

Lenovo Yoga Slim 9 získává své jméno ultrajemným designem s precizně opracovaným leteckým hliníkem. Jeho kovový rám je spojen s černým krytem z pravé ručně vyrábené kůže.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Osedláme vám mustanga

Netrapte staré herky, vyměňte je za mustangy a poznejte výhody moderních počítačů s Windows 10 Pro. Zvýšíte produktivitu uživatelů, bezpečnost svého IT a usnadníte vzdálenou správu a podporu.

chci vědět více

Produktivně v barvách

Apple iMac se vrací k barvě. S novým iMacem vám půjde práce od ruky. Veškeré modely disponují M1 čipem, můžete se tak spolehnout na dokonalý výkon. Oslní také svojí tenkostí a Retina displejem.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Brilantní dotykáč

Připojte si k notebooku jako druhý displej dotykový Philips a kreslete jako na plátně. SmoothTouch je nová funkce monitoru Philips 242B1TC s kapacitní desetibodovou dotykovou technologií In-Cell Projected.

chci vědět více

Návrat do kanceláře

Podpořte návrat do kanceláře s multifunkční tiskárnou HP Color LaserJet Pro MFP M479, se kterou se můžete zaměřit na růst firmy a budoucí výzvy i nadále. Pro použití s originálními kazetami HP.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu