3/2021

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Objevte výhody HPE GreenLake - rezervoáru služeb pro cloud řešení ve vašem datacentru.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Provozujte počítače jako svůj vozový park

Vybavte své pracovníky novým (mini)desktopem, notebookem nebo tabletem s Windows 10 Pro, s dokonalým zabezpečením, možností vzdálené správy a dotykovým ovládáním, přihlašováním přes Windows Hello a dalšími vlastnostmi pro bezpečnou práci.

chci vědět více

Áčko zapadne do každé společnosti

Samsung A32 5G není jen tak nějaké domácí ořezávátko. Hodí se jako pracovní, plně zabezpečený telefon na dvě SIM karty, s podporou 5G, čtyřmi objektivy, bezdrátovým nabíjením a plným zabezpečením Samsung KNOX.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

HPE GreenLake - rezervoár možností vašeho datacentra

HPE hardware pro vaše datacentrum nemusíte pořizovat jen ve formě investic a věřit, že nakoupený rozsah vyhoví vývoji potřeb. Můžete platit jen za skutečnou spotřebu vlastní IT infrastruktury tak, jako byste ji měli v cloudu.

chci vědět více

Přínosy HPE GreenLake dle studie Forrester

Pokud vám nestačily naše praktické příklady, inspirujte se výzkumem společnosti Forrester "The Total Economic Impact of HPE GreenLake" z června 2020. Podle dané studie dnešní organizace chápou, že cloud již není volbou, ale je nevyhnutelný.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Kybernetická hygiena

Představujeme Automated Security Awareness Platform, která tvoří jádro systému školení Security Awareness společnosti Kaspersky. Online nástroj, zaměstnancům postupně pomáhá získat silné a praktické dovednosti v oblasti kybernetické hygieny.

chci vědět více

Víte co se děje ve vašem IT?

Mějte přehled o všem, co se děje a může dít - a reagujte dříve, než to nastane! Můžete reagovat na provoz v síti, na pokusy o průniky. PRTG umí za vás detekovat až tisíce parametrů, abyste mohli reálně, rychle a účinně zasáhnout.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Efektivní vzdálená správa koncových zařízení.

V mnoha firmách dokázalo IT oddělení donedávna většinu potřeb interně "oběhnout v papučích". Jak říká jeden z kolegů, v době kdy je ale běžně v pracovní době 200 počítačů na více jak 150 adresách, už to tak jednoduché není.

chci vědět více

AR brýle na dálku: TeamViewer Pilot

Webinář 23. března. Co je to Pilot? Přes chytré brýle nebo kameru ve vašem telefonu nebo tabletu vás bude dispečer v reálném čase navádět k odstranění závady - právě tam, kde jste, hlasem a označováním předmětů, na které se přes mobil díváte.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Pracovník do nepohody

Už svým názvem XCover 5 naznačuje, že jde o model, určený pro tvrdé prostředí. Pro záchranáře a silové složky. Ale nejen pro ně. Vydrží potopení do vody a s vojenskou certifikací podle Mil-STD 810G má POGO piny, přes které nabijete telefon mimo USB.

chci vědět více

Výkonný iPad Pro

Nový iPad Pro díky čipu A12Z Bionic dokáže svojí rychlostí konkurovat nejednomu notebooku na trhu. Je lehčí, skladnější a po připojení Magic Keyboard jej může úplně nahradit. Nejen na cestách se tak můžete věnovat tvorbě prezentací pro obchodní schůzky.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Vybočte z davu s lehkostí

HP ProBook 635 Aero G7 představuje ideální počítač nejen pro firmy. Je velmi lehký a vhodný pro práci jak v kanceláři, tak z pohodlí domova. Zkrátka je přenosný kamkoliv a obzvlášť na cestách oceníte jeho hmotnost, která nedosahuje ani jednoho kilogramu.

chci vědět více

GO2!

Doposud nejlehčí Surface Laptop od Microsoftu s označením Go 2 nabídne rovnováhu výkonu, výdrže baterie a neotřelého designového zpracování, se kterou uděláte vždy skvělý dojem a dokončíte vaši práci včas a hravě. S kamerou Windows Hello.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Dejte na výběr Apple

Dejte zaměstnancům na výběr a budou produktivnější. Nabídněte jim třeba Apple Mac, Mac mini nebo MacBook s novými čipy M1, prvními čipy navrženými přímo pro Mac, s 16 miliardami tranzistorů.

chci vědět více

HPC, vizualizace i virtualizace

Zveme vás na webinář 25. března 2021 od 10:00. Jsme autorizovaný partner společnosti nVidia a vybavíme vaše servery a pracovní stanice výkonnými urychlovači výpočtů (GPU) s čipy nVidia.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Pomocník do týmu

Kompaktní a produktivní barevné multifunkční zařízení pro formát A4, optimalizované pro malé pracovní skupiny. Určeno pro firmy, které se snaží minimalizovat náklady a požadují produktivní a vysoce kvalitní barevnou komunikaci pro malé pracovní skupiny.

chci vědět více

Čtěte jako z papíru

Opřete se do práce s 24" Philipsem 241B8QJEB, otočným na výšku, s portem USB3.0 pro nabíjení telefonů, reproduktory a ergonomickými funkcemi. Má IPS panel, rozlišení FHD, otočný a výškově nastavitelný stojan ErgoBase, režimy Flicker-free a LowBlue.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu