2/2021

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

AC WEBINÁŘE. Máme pro vás další nová témata i horké novinky z portfolia produktů a služeb.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Vysoká laťka videohovorů

Nová generace videokonferenčních setů Logitech Rally Bar používá AI hledáček a vlastní operační systém, hovory přes Teams, Zoom uskutečníte i bez počítače. Dokonalý zvuk i obraz můžete mít v každé místnosti.

chci vědět více

Velkolepý ve všech ohledech

Představujeme Galaxy S21 Ultra 5G. Je navržený s výrazným zadním fotoaparátem, který je revolucí ve fotografii - umožňuje vám jak zachytit 8K video jako z kina, tak pořizovat dechberoucí snímky.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Horká novinka přístupový přepínač Aruba CX 6100

Horkou novinkou portfolia fixních přepínačů Aruba, nové a v mnoha ohledech stále zcela unikátní, řady CX je přístupový přepínač s označením 6100, který zaujme svou výkonností i robustností.

chci vědět více

Jednoduchá správa SD-WAN s velkou škálovatelností

Brány řady Aruba 9000 jsou ideální pro nasazení do velkých i malých poboček a slouží jako síťová zařízení pro SD-WAN a zabezpečení. K dispozici je také mobilní připojení.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

ESET Dynamic Threat Defense

Cloudový sandbox, který poskytuje další vrstvu ochrany pro bezpečnostní produkty ESET, jako jsou ESET Mail Security nebo ESET Endpoint Security. Dokáže detekovat a zablokovat nové, dosud neznámé hrozby.

chci vědět více

Unboxing a správa mobilů a tabletů bleskově a levně

Při každém nákupu mobilu a tabletu myslete na to, že zdarma (stačí registrace přes AUTOCONT), nebo za poplatek ve výši jen několika € ročně, získáte mnoho dalších funkcí navíc.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Provozujte počítače jako svůj vozový park

Počítač, notebook, tablet nemusíte do své organizace kupovat. Můžete si ho pronajmout, spolu s předplatným kancelářských balíků od Microsoftu a vzdálenou správou od AUTOCONTu.

chci vědět více

Webinář AC Portál pro školy s využitím Microsoft 365

Webinář je zaměřen na představení Portálu, kde se využívají další technologie z ekosystému Microsoft 365/Office 365. Soustředíme se hlavně na MS Teams a výuku, ale ostatní agendy a věci nezůstávají stranou.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Pro velkolepé okamžiky

Samsung Galaxy S21 přináší revoluci ve videu a ve fotografování. Můžete pořizovat dechberoucí fotografie přímo z videa. U nás i ve variantě pro podnikové uživatele, se zabezpečením Knox v ceně.

chci vědět více

Seznamte se s SE

Apple Watch SE. Voděodolné do 50 metrů. Umí sledovat srdeční rytmus a upozorní tě na jeho nepravidelnost. Hlídají spotřebu kyslíku, kvalitu spánku a mnoho dalšího.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Apple pro vaši organizaci

Pomůžeme vám s tím, aby Mac zapadl do vašeho podnikového IT. Do vaší domény, mezi Exchange, Windows i Office, které používají ostatní spolupracovníci.

chci vědět více

GO!

Přichází doposud nejlehčí Surface Laptop od Microsoftu s označením GO. Nabídne rovnováhu výkonu, výdrže a neotřelého designového zpracování, se kterou uděláte vždy skvělý dojem a dokončíte vaši práci včas a hravě.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Mac mini do vaší firmy

M1. Malý čip, obří skok. První čip navržený přímo pro Mac. Apple M1 je systém na čipu (SoC) s neuvěřitelnými 16 miliardami tranzistorů. Na jediném miniaturním čipu je integrované CPU, GPU, Neural Engine, rozhraní a spousta dalších komponent.

chci vědět více

Xeon v krabici

Přidejte vejce - a máte výkonnou stanici. Vyberte si z několika desítek základů i kompletních sestavených počítačů s Windows 10 (Pro) ve formátu Intel NUC o velikosti od 11x11x5 cm. Od základních modelů po mašinky s diskrétní grafikou Radeon GL a Radeon GH.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Radost všemi deseti

Pracujte jak chcete dlouho a bez únavy. Životnost baterií v bezdrátovém setu Logitech MK540 je u klávesnice 36 měsíců, u myši 18 měsíců. Ultratiché klávesy (<55 dB) s výdrží více než 10 milionů stisků.

chci vědět více

Pro grafiky a jiné profíky

Monitor ProArt Display PA278QV s 27palcovým displejem s rozlišením QHD, IPS panelem předkaliborvaným s přesností ∆E < 2 a barevným pokrytím 100% sRGB i 100% Rec.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu