12/2020

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Bezpečnost

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Podnikové počítače zažívají nevídané. Budou je firmy provozovat jako svůj vozový park?

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Kompaktní rychlost

Smartphone, který nabídne více než čekáte, za méně než byste si mysleli. Disponuje nádherným HD Retina displejem, snímačem Touch ID, designem velice podobným iPhone 11 a vyspělou fotosoustavou.

chci vědět více

Obrazovka jako kino

Ztraťte se v obrovském 6,5" Infinity-O displeji nového Samsungu Galaxy A21s. Sledujte vaše oblíbená videa, hry, live streamy či jiný obsah na displeji v rozlišení HD+ od okraje k okraji díky širokému poměru stran obrazovky.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Bezpečnostní dohled s Alien Vault jako služba

Mnoho energie a financí je dnes obvykle směrováno především do "preventivních" opatření, která zabraňují útočníkům v průniku a kompromitaci cíle. Ukazuje se, že tato opatření první úrovně jsou účinná jen do určité míry.

chci vědět více

Brýle na dálku - augmented reality v praxi

Přes chytré brýle nebo kameru ve vašem telefonu nebo tabletu vás bude dispečer v reálném čase navádět k odstranění závady - právě tam, kde jste, hlasem a označováním předmětů, na které se přes mobil díváte.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Nejnovější přírůstek Xiaomi

Smartphone se pyšní špičkovým čtyřnásobným zadním fotoaparátem s rozlišením 64 MP, který vám umožní zachytit skvělé fotografie za jakýchkoli podmínek díky ultraširokoúhlému, makro, a hloubkovému objektivu.

chci vědět více

Obrovský skok

Seznamte se s Galaxy S20 Ultra 5G, nejnovějším smartphonem od Samsungu. Revoluční 8K Video Snap mění způsob, jakým zachycuje nejen videa, ale i fotografie. Poznáte s ním zcela nový mobilní svět.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Nejlehčí Surface

Přichází doposud nejlehčí Surface Laptop od Microsoftu s označením GO. Nabídne rovnováhu výkonu, výdrže baterie a neotřelého designového zpracování, se kterou uděláte vždy skvělý dojem a dokončíte vaši práci včas a hravě.

chci vědět více

Ultrarychlý s M1

Nový MacBook Air je nejen tím nejtenčím a nejlehčím notebookem od Apple, ale navíc je teď ještě výkonnější než kdy dříve díky nejnovějšímu ultravýkonnému 5nm čipu M1 s bleskově rychlým 8-jádrovým CPU.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Mac mini s M1

Malý čip, obří skok. První čip navržený přímo pro Mac. Apple M1 je systém na čipu (SoC) s neuvěřitelnými 16 miliardami tranzistorů. Je to úplně jiná třída s ohromným výkonem. Malý Mac mini umí zabrat jako velký.

chci vědět více

Ekosystém NUC

Vyberte si z několika desítek základů i kompletních sestavených počítačů s Windows 10 (Pro) ve formátu Intel NUC o velikosti od 11x11x5 cm. Od procesorů třídy Celeron až po řadu Intel Xeon.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Canon se hodí kamkoliv

Kompaktní a produktivní barevné multifunkční zařízení pro formát A4, optimalizované pro malé pracovní skupiny. Dokonale se hodí do různých prostředí, jako stolní nebo na podlaze stojící zařízení.

chci vědět více

Nejlepší ve své třídě

Nejlepší kvalita tisku HP ve své třídě, bezkazetový tisk s inovativním designem. Rychlejší připojení, vyšší produktivita. Tisk, skenování, kopírování, bezdrátové rozhraní. Termální inkoustový tisk HP.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu