11/2020

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Cisco Meraki znamená jednoduchost, bezpečnost a jednotnou správu pro vaši firemní síť.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Skokan roku

Je za námi další Keynote event a Apple nás opět příjemně překvapil přílivem novinek jak mezi smartphony, tak novým příslušenstvím a domácím chytrým asistentem.

chci vědět více

Na značky, připravit

Přichází doposud nejlehčí Surface Laptop od Microsoftu s označením GO. Nabídne rovnováhu výkonu, výdrže baterie a neotřelého designového zpracování, se kterou uděláte vždy skvělý dojem.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Dell EMC VxRail

Transformace IT pomocí VxRail, využívající VMware vSAN. Ať už urychlujete modernizaci datového centra nebo nasazujete hybridní cloud, VxRail přináší vlastnosti, které umožňují zákazníkům neustále inovovat.

chci vědět více

Transformace IT

Zjednodušení integrovaných cloudových platforem VMware. Platforma HCI, osvědčená pro urychlení modernizace datového centra, transformaci sítí HCI a zjednodušení cesty k hybridnímu cloudu.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Citrix ADC Premium

Citrix ADC vám pomůže nejenom se zajištěním vysokého výkonu a dostupnosti aplikací, ale pomůže i s jejich ochranou. Premiová edice Citrix ADC obsahuje zásadní nástroje ochrany.

chci vědět více

Ochrana v reálném čase

Nepromeškejte náš webinář s praktickou ukázkou dne 10. 11. od 10:00. Mějte přehled o všem, co se děje, či se může dít – a zareagujte dříve, než to nastane! PRTG a FLOWMON umí za vás detekovat až tisíce parametrů

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Desktop jako služba

Nečekejte na Ježíška. Už dnes se vybavte novým (mini)desktopem, notebookem nebo tabletem s Windows 10 Pro s dokonalým zabezpečením, možností vzdálené správy a dotykovým ovládáním.

chci vědět více

AC webinář: VDI v MS Azure

Na webináři 12. 11. od 10:00 se zaměříme na praktické ukázky nasazení a reálného využití. Nasazujte a škálujte plochy a aplikace Windows v Azure během několika minut.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

O krok napřed

Huawei představuje novou vlajkovou loď společnosti, která nám přinese maximální výbavu bez kompromisů. Huawei Mate 40 Pro 5G přináší poctivě řemeslně zpracované tělo s citem pro každý detail.

chci vědět více

Předčí i notebooky

Je výkonný, intuitivní a všestranný. Díky novým funkcím toho iPad Air od Applu zvládne více než klasický počítač. Pište na Smart Keyboard Foliu nebo připojte Magic Keyboard s trackpadem.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Rychlost světla

Nový MacBook Air je nejen neskutečně tenký a lehký, ale navíc je teď ještě výkonnější než kdy dříve. Nabídne nádherný 13,3" Retina displejem s LED podsvícením, technologií True Tone a IPS.

chci vědět více

Skutečný všeuměl

Pracujte rychleji a efektivněji díky skutečnému firemnímu 2v1 zařízení Dell Latitude 9510. Nejmenší, nejlehčí a nejchytřejší 15 palcové zařízení, které kdy opustilo dílny Dellu.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Surface Hub2 exkluzivně

Originální obří AIO PC Microsoft Hub již ve své 2. generaci - to je interaktivní tabule, videokonfereční zařízení a pracovní plocha s plnohodnotným počítačem, která dodá sílu Windows 10 Pro celému vašemu týmu.

chci vědět více

Konference dotykem

HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms je počítač s dotykovou obrazovkou, repro a mikrofonem pro ovládání konferencí přes Teams for Rooms. Snadná instalace, správa i zabezpečení.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Ještě efektivnější HO s HP

Tiskněte profesionální dokumenty a skenujte, kopírujte a šetřete energii s kompaktní multifunkční tiskárnou, která byla navržena pro efektivní provoz. Budete efektivní nejen na home office.

chci vědět více

Samsung Magician

Ještě vyšší výkon. Výjimečná výdrž. Bezkonkurenční spolehlivost. Samsung 970 EVO PLUS je unikátní SSD pro náročné, nad kterým máte absolutní kontrolu díky softwaru Magician.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu