10/2020

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Nejbezpečnější notebooky a počítače
AC webinář 8.10. v 10:00

Představíme vám spolehlivé komerční HP notebooky a počítače pro práci odkudkoliv.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Úžas v dlani

Je výkonný, je intuitivní, je všestranný. Nový iPad Air je zkrátka kouzelný. Díky novým funkcím a možnostem toho zvládne více než klasický počítač. Pište na Smart Keyboard Foliu nebo připojte Magic Keyboard.

chci vědět více

Příjemně překvapí

Apple představuje novou verzi chytrých hodinek Apple Watch s označením SE, po vzoru menších a levnějších iPhonů SE. Na trh budou uvedeny dvě verze, základní a s možností datového připojení.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Bezkonkurenční flexibilita pro dnešní infrastrukturu

PowerStore je jedinečně přizpůsobitelná infrastrukturní platforma, která doplňuje a rozšiřuje vaše stávající investice. Kombinace výhod špičkového úložného hardwaru s flexibilitou a jednoduchostí.

chci vědět více

Deduplikace a komprese - prostě redukce dat

Cena datového úložiště závisí na tom, jak efektivně lze využívat stále ještě poměrně drahou SSD nebo NVMe kapacitu. Čím lépe fungují redukční technologie, tím se cena za TB úložného prostoru snižuje.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

PRTG a FLOWMON nyní spolupracují

PRTG a FLOWMON nyní spolupracují = ještě dokonalejší přehled o výkonu sítě a ještě rychlejší detekce anomálií. Mějte přehled o všem, co se děje, či se může dít - a zareagujte dříve, než to nastane!

chci vědět více

Technologie proti hrozbám AC webinář 9.10. od 10:00

Pro účinnou minimalizaci rizik spojených s vyřazením z provozu jsou navržena zcela nová bezpečnostní řešení - systém ESET Enterprise Inspector a ESET Dynamic Threat Defense. Na webináři vám je představíme.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Až se zima zeptá

Už dnes se vybavte novým (mini)desktopem, notebookem nebo tabletem s Windows 10 Pro s dokonalým zabezpečením, možností vzdálené správy, dotykovým ovládáním a řadou dalších funkcí.

chci vědět více

Všude TeamViewer

Každé zařízení, prakticky "cokoli" může být dnes chytré. Využijte možnosti okamžitého připojení a vestavěné podpory na dálku - spravujte, monitorujte a kontrolujte svá zařízení IoT odkudkoli pomocí TeamViewer IoT.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Dostupný luxus

Huawei se vrací s nejnovější generací svých chytrých hodinek Watch GT 2 Pro a už na první pohled je jasné, že velké změny se udály především ve zpracování. S neskutečnou výdrží baterie až dva týdny.

chci vědět více

Komfort na dosah

Ztraťte se v obrovském 6,5" Infinity-O displeji nového Samsungu Galaxy A21s. Sledujte vaše oblíbená videa, hry, live streamy na displeji v rozlišení HD+ od okraje k okraji díky širokému poměru stran obrazovky.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Nová rychlost!

Nový MacBook Air je nejen neskutečně tenký a lehký, ale navíc je teď ještě výkonnější než kdy dříve. Nabídne nádherný 13,3" Retina displejem s LED podsvícením, technologií True Tone a IPS.

chci vědět více

Nadčasový design

Acer ConceptD Ezel je univerzální notebook s obrovským výkonem pro všechny vaše kreativní potřeby. Disponuje displejem 4K UHD, osvědčením PANTONE®, grafickou kartou NVIDIA®Quadro RTX™.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Videokonference od nás hladce

Pro realizaci videokonferenční místnosti nabízíme služby od návrhu konfigurace, přes montáž, až po instalaci softwarového vybavení. Nabízíme videokonferenční systémy pro více platforem.

chci vědět více

K počítači s Windows 10 a balíkem Office sleva 400 Kč

Využijte slevu 400 Kč při nákupu vybraných balíků Microsoft Office 2019 pro Windows nebo Mac a Microsoft 365 Business Standard spolu s libovolným notebookem, desktopem nebo tabletem s Windows 10.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Pro velkoobjemový tisk

HP Ink Tank Wireless 415 All-in-One. Tiskněte velké objemy za mimořádně nízké náklady na stránku a využijte snadný mobilní tisk. Se spolehlivým systémem doplňování inkoustu bez rozlití.

chci vědět více

Samsung Magician

Ještě vyšší výkon. Výjimečná výdrž. Bezkonkurenční spolehlivost. Samsung 970 EVO PLUS je unikátní SSD pro náročné, nad kterým máte absolutní kontrolu díky softwaru Magician.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu