9/2020

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Apple do firem

S velmi exkluzivní Apple autorizací pro podnikový segment nabízíme vybrané produkty Apple se zajímavými podmínkami a podporou.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Nový svět ve vaší kapse

Note 20 je celá počítačová sestava na dosah vaší ruky, včetně profesionální 8K kamery a editačních nástrojů. Telefon tak výkonný, že navždy změní způsob, jakým pracujete a jak se bavíte.

chci vědět více

Odolnost a mobilita v DNA

Pokud si zvolíte datové terminály Zebra TC52x a TC57x, dostanete nejmodernější odolné mobilní PC zařízení na trhu. Jsou to více, než jen telefony (skenery), vhodné pro průmyslové nonstop provozy.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Přepínače řady Cisco Catalyst 9300

Řada Catalyst 9300 je další generací nejrozšířenější stohovatelné přepínací platformy v oboru. Je uznáván jako celkový síťový produkt pro zabezpečení, IoT a cloud tvořící tyto přepínače základnou Cisco Software-Defined Access, přední podnikové architektury.

chci vědět více

Webinář: Firemní síť bez starostí jako služba

Seznámíme vás nejen s technickými vychytávkami Cisco Meraki, ale ukážeme, že pořízení efektivní a moderní sítě je snazší, než si myslíte. Představíme způsob, jak si pořídit síť bez starostí, to znamená na klíč, jako službu.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Důležité změny v licenčním modelu Citrix

Současná doba urychluje některá strategická rozhodnutí firem. V IT oblasti jde především o přehodnocení pohledu na cloudové služby a obchodní modely, které s cloudem přicházejí.

chci vědět více

Promoakce Kaspersky Endpoint Security 3 za 2

Využijte aktuální promoakce společnosti Kaspersky, kdy je možné získat tříleté endpoint licence za cenu dvouletých. Akce platí i pro licence do škol a veřejný sektor do 30. 9. 2020.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Až se zima zeptá

Už dnes se vybavte novým (mini)desktopem, notebookem nebo tabletem s Windows 10 Pro s dokonalým zabezpečením, možností vzdálené správy, dotykovým ovládáním a řadou dalších funkcí.

chci vědět více

Máte už svého Pilota?

Přes kameru ve vašem telefonu, tabletu nebo přes brýle Epson vás bude kolega v reálném čase navádět k odstranění závady - právě tam, kde jste, hlasem a označováním předmětů, na které se díváte.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Skládačka podruhé

Představujeme vám zařízení, které změní tvar budoucnosti. Objevte nejmodernější technologii kloubu v novém Galaxy Z Fold2 od Samsungu.

chci vědět více

Kouzelný kus skla

Je možné, že váš příští počítač, vůbec nebude počítač. Nový iPad Pro od Applu je tak rychlý, že mu většina PC notebooků nestačí.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Nadčasový design

Acer ConceptD Ezel je univerzální notebook s obrovským výkonem pro všechny vaše kreativní potřeby. Je ideálním společníkem profesionálních grafiků a umělců pracujících ve 3D i CAD.

chci vědět více

Síla v pohybu

MacBook Pro přichází se spoustou inovací - s procesorem 10. generace Intel, s grafikou rychlejší až o 80 procent, s 16 GB operační paměti pro běh více profesionálních aplikací najednou.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Jednací místnosti se mění

Pro realizaci videokonferenční místnosti nabízíme služby od návrhu konfigurace, přes montáž po instalaci softwarového vybavení. Nabízíme další nadstavbové služby a vybraná řešení.

chci vědět více

Maximální iMac

Jeden na všechno, všechno v jednom. Na iMacu uděláte vše. Je krásný, naprosto intuitivní a nabitý špičkovými nástroji, které ví, pomůžou posunout každý nápad o pořádný kus dál.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Samé barvy

Tiskněte, skenujte a kopírujte dokumenty a prezentace se špičkovými barvami ve formátu až A3. Ušetříte až 50 % nákladů za stranu v porovnání s barevnými laserovými tiskárnami.

chci vědět více

Dokonalý displej bez hranic

Zažijte více efektivní a produktivní práci při editování fotek, tvorbě videí i tabulek. Samsung 28R550 je UHD (4k) IPS panel s HDR a AMD FreeSync. Uvidíte každý detail ze všech úhlů.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu