4/2020

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Kompletní prémiové prostředí firmy i pro práci z domova za 990 Kč na rok

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Microsoft Surface pro firmy

S exkluzivní podporou výrobce nabízíme na českém trhu nejnovější podnikové modely notebooků a tabletů Surface. Speciální cenové a záruční podmínky šité na míru podnikům, organizacím a školám všech velikostí.

chci vědět více

Pro porady online

Zvyšte kvalitu konferenčních hovorů pomocí tří 13 MPx kamer a funkce spojování snímků s inteligentním řešením a zařízením PanaCast společnosti Jabra. Dosáhnete plného záběru 180 stupňů.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Firemní špička

ThinkPad E15 přináší hvězdný výkon den co den a může pomoci posunout jakoukoli malou a střední firmu o velký kus vpřed. Díky vylepšenému zpracování, paměti a úložišti není žádný úkol příliš náročný.

chci vědět více

Můžete se spolehnout

Dell Vostro 14" 3490 je nyní ještě tenčí a lehčí. Pracujte podle vašich potřeb díky mnoha možnostem připojení, nezbytným funkcím zabezpečení a nejnovějším procesorům Intel i7 desáté generace.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Konferujte hladce s HP Slice

Zjednodušte schůzky a bezproblémově se ve své zasedačce připojte k telekonferenci přes HP Elite Slice G2 - s Microsoft Teams Rooms. Počítač je vybaven silným procesorem, dvěma pozicemi na disky a WIndows 10 IoT Enterprise se zvýšenou odolností.

chci vědět více

Není hub jako hub

Unikát na českém trhu, ViewBoard od americké společnosti ViewSonic, je obří videokonferenční počítač a monitor v jednom, včetně 2.1 repro, kamery a mikrofonu s potlačením šumu. Dá se umístit na zeď nebo na stojan s kolečky.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Moderní pracoviště 21. století

Efektivní spolupráce a komunikace - témata, která dnes díky situaci probírají i při práci z domova lidé nejčastěji. Jaké prostředky používat, jak se je naučit používat, jaké nabízíme formy online školení.

chci vědět více

Office 365 Business Premium

Získejte desktopové verze aplikací Office. Spolupracujte efektivně pomocí Microsoft Teams, posílejte emaily snadno a přehledně díky hostovanému emailu, vlastní doméně a 50GB poštovní schránkou.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

ESET Secure Business s pokročilým zabezpečením

ESET Secure Business obsahuje pokročilé zabezpečení koncových stanic a souborových serverů a je vhodný pro firmy, které potřebují navíc chránit i poštovní servery.

chci vědět více

6 měsíců bezplatné ochrany Kaspersky

Společnost Kaspersky nabízí 6 měsíců bezplatné ochrany s nejnovější verzí aplikace Kaspersky Security for Microsoft Office 365. Ta rozšiřuje ochranu pro služby SharePoint Online a Microsoft Teams.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Snadné dokování

Dokovací monitor Philips 241B7QUPBEB umožňuje snadné dokování notebooku přes jediný USB-C kabel. Získáte tak rychlý přenos dat a videa a k tomu zdroj napájení notebooku bez nutnosti dokovací stanice.

chci vědět více

Bleskové externí SSD

Samsung X5 s portem Thunderbolt 3 a rozhraním disku PCie NVMe dosahuje úchvatné přenosové rychlosti až 40 Gb/s, Na X5 tak přenesete 20GB 4K UHD video ze svého PC během pouhých 12 sekund.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Microsoft Surface Pro 7

Dokonalá mobilita, která vám umožní pracovat a tvořit kdekoli a kdykoli - to je Microsoft Surface Pro 7: zařízení 2v1, které se po připojení volitelné klávesnice stane plnohodnotným laptopem.

chci vědět více

Obrněná Windows

ZEBRA Xplore řady L10 - to jsou tři terénní obrněnci, se kterými si Windows můžete vzít i do pekla: XSlate, XPad a Xbook, ozbrojení 8. generací procesorů Intel Core a Pentium.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 
 

DELL Technologies CloudIQ

S umělou inteligencí se v poslední době doslova roztrhl pytel, jako kdyby už bylo jasné, že jiná cesta není a ta přirozená inteligence nestačí reagovat na všechny výzvy spojené s vývojem světa kolem nás.

chci vědět více

Funkční analytický systém

Přístup do CloudIQ je možný nejenom z osobního počítače administrátora, ale také z mobilních zařízení. Získáte ho zakoupením některého s podporovaných storage zařízení DELL Technologies.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu