3/2020

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

PRODUKT MĚSÍCE

Moderní kancelář

Produktivní, tvořivá, komunikativní, zabezpečená. Vše provozováno na moderních koncových zařízeních. Nainstalujeme, zalicencujeme a naučíme vás používat.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Ty máš véčko?

Samsung Galaxy Z Flip by si rád našel cestu do kapes běžných uživatelů. Sází na formát klasického smartphone s displejem o velikosti 6,7", který je možno ohnout a přeložit napůl po horizontální ose.

chci vědět více

Surface ještě výhodněji

Dokonalá mobilita, která umožní tvořit, studovat, pracovat či hrát hry. Microsoft Surface Pro 7 je 12,3" 2v1 zařízení, které se po připojení volitelné klávesnice může stát plnohodnotným laptopem.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

HPE Nimble Storage, flash úložiště pro datová centra

Inteligentní samoobslužná flash úložiště pro datová centra a cloud s 99.9999% dostupností. Uloží více dat na terabyte flash úložiště, než kterýkoli jiný all-flash systém. Navržen pro NVMe a Storage Class Memory.

chci vědět více

HPE InfoSight, správa s globální inteligencí

Cloudový informační portál pro analýzu a efektivní řízení storage i infrastrukturních řešení HPE. Pomůže vám se zrychlením podnikových aplikací. Velice účinný nástroj k rychlé identifikaci případných problémů.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Veeam Availability Suite v10

Klíčové řešení, díky kterému je správa dat jednoduchá, flexibilní a spolehlivá. Nová verze zálohovacího balíku přináší více než 150 vylepšení, která vám pomohou s ještě lepší a rychlejší ochranou svých dat.

chci vědět více

ALVAO Inspiration Day 2020

Tradiční konference zaměřená na sdílení zkušeností formou přednášek a workshopů se uskuteční 23. 4. 2020 v Praze. Konference je především o komunitě lidí, kteří se nebojí posouvat svá oddělení dopředu.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Windows 10 + Office + Teams = pracoviště dneška

Nejen Word, Excel, PowerPoint a Outlook, ale i Yammer, OneDrive, SharePoint, Flow, Forms, Sway, Stream a Teams jsou nástroji moderní kanceláře. Nejlépe fungují na počítačích s Windows 10.

chci vědět více

Poslední zvonění pro Windows 7 - ESU

Máme jeden rok na to, abychom vás společně převedli na Windows 10. Také na Windows 10 IoT. Proč? Po 10 letech podpora pro Windows 7 skončila, dne 14. 1. 2020. Známe možnost, jak si prodloužit podporu.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Zachyťte okamžik!

Telefon, který navždy změní svět fotografie - to je zbrusu nový Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, nejvýkonnější zařízení z řady Galaxy S20 s revoluční technologii 8K Video Snap.

chci vědět více

Jen váš příběh

Lehké štíhlé tělo v kombinaci se stylem a dlouhou životností baterie. To je lite verze skvělého Mi 9 společnosti Xiaomi. Perfektní snímky vám pomůže zachytit 48 megapixelová inteligentní trojitá kamera.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Dotek kovu

ThinkPad E15 přináší hvězdný výkon den co den a může pomoci posunout jakoukoli malou a střední firmu o velký kus vpřed. Díky vylepšenému zpracování, paměti a úložišti není žádný úkol příliš náročný.

chci vědět více

Klíčový hráč

Plně vybavený, lehký a tenký pracovní notebook HP ProBook 450 šesté generace umožní profesionálům dosahovat té nejvyšší produktivity jak v kanceláři, tak na cestách.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Vytvářej bez zábran

Mac Pro je konstruovaný pro profesionály, kteří potřebují vrcholný výkon CPU. Od produkčního rendrování přes skládání hudby se stovkami virtuálních nástrojů až po testování iOS aplikací na mnoha simulovaných zařízeních současně.

chci vědět více

Konferujte hladce s HP Slice

Zjednodušte schůzky a bezproblémově se ve své zasedačce připojte k telekonferenci přes HP Elite Slice G2 - s Microsoft Teams Rooms. Počítač je vybaven silným procesorem, dvěma pozicemi na disky a WIndows 10 IoT Enterprise se zvýšenou odolností.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Dotyk svisle i vodorovně

Philips 242B9T je vodě a prachu odolný dotykový 24" monitor s antireflexní dotykovou obrazovkou (tvrdost 7H) a panelem IPS. Kloubový podstavec umožňuje sklopení až do vodorovné pozice.

chci vědět více

Perfektní pro podnikání

Rychlost a barvy, které tato tiskárna poskytuje, jsou skvělou volbou pro vaše podnikání. Energeticky úsporná tiskárna tiskne zářivé dokumenty v profesionální kvalitě.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu