12/2019

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 

 
 

PRODUKT MĚSÍCE

Do roku 2020 již jen s Windows 10

Jako již tradičně v předvánočním čase máme pro vás vytipovány produkty, které udělají radost nejen o vánocích. Datum 14.1.2020 přidává pro letošní výběr nový rozměr. Vykročte do nového roku s tím nejlepším, co aktuálně můžete mít.

Ukončení podpory Windows 7

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 
 

Nové PC s novým Windows

Na zařízeních s Windows 10 a procesory Intel 8. a 9. generace zvládnete více za kratší dobu. Rychlejší spuštění, lepší multitasking, delší životnost baterie. Windows 10 nejvýhodněji s novým počítačem!

chci vědět více

Podmanivá kreativita

Dosud nejvýkonnější počítač HP Spectre pyšnící se perfektním zpracováním, 15,6" displejem s vysokým rozlišením a tenkým rámečkem, a zcela bezkonkurenčním výkonem, výdrží a rychlostí.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Více než pouhý tablet

Přichází Microsoft Surface Pro X, prozatím nejtenčí Surface zařízení na trhu s tloušťkou pouhých 5,3 mm. Nabídne dokonalou 13" bezokrajovou (edge to edge) dotykovou obrazovku s technologií Pixelsense™.

chci vědět více

Ještě výkonnější!

Nejnovějším členem rodiny Xiaomi je Mi Note 10, který je vybaven tím v současnosti nejmodernějším čipsetem společnosti Qualcomm Snapdragon 730G, který oproti předchozí generaci nabídne o 35% vyšší výkon CPU.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Styl a komfort

Lenovo Yoga S940 je výjimečně tenký ultrabook, který vám nabídne design zcela bez kompromisů. Nabídne prvotřídní zábavu a řadu chytrých funkcí pro ulehčení vašeho každodenního života.

chci vědět více

Navrženo s cílem vyniknout

Dell Latitude 7400, nejmenší 14palcové komerční zařízení 2 v 1 na světě přináší maximální zobrazovací plochu díky displeji s rozlišením Full HD ve 13palcovém šasi. Se 4 různými režimy.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Je to ještě stolní počítač?

OptiPlex 7070 Ultra, nejkompatibilnější řešení stolního počítače na světě. Plně modulární a bez nároků na prostor, nabízí vyměnitelné komponenty pro nejvyšší flexibilitu a výkon.

chci vědět více

Nástroj pro kreativce

Na novém modelu Lenovo Yoga A940 si 27" displej nakloníte až do 25° na otočném pantu, pro kreslení a psaní s digitálním perem. Sklopíte stroj lehce jednou rukou a užijete si pocit psaní se skutečným perem.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Dotykáč k mobilu

Přenosný monitor USB ASUS ZenScreen Touch s ultratenkým profilem 9 mm a hmotností pouhých 0,9 kg nabízí FullHD IPS displej, 10bodový dotek, repro, USB-C i HDMI port a vydrž až 4 hodiny provozu.

chci vědět více

Pomocník domů i na cesty

S přenosnou multifunkční tiskárnou HP Officejet 252 Mobile All-in-one můžete tisknout, skenovat a kopírovat prakticky kdekoli. Snadné připojení k tiskárně pomocí funkce Wi-Fi Direct.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu