11/2019

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

PRODUKT MĚSÍCE

Nový král outdooru

Kultovní * Motivující * Inovativní
Přichází nová generace kultovních chytrých hodinek Garmin Fénix 6. Nově se snímačem tepu funkčním i při plavání, s autonomní navigací a rozsáhlou bází map, velkým úložištěm pro hudbu a řadou dalších funkcí.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Vystupte z všední šedi

Představujeme vám zbrusu nový Surface Pro 7 pro Business. Surface Pro 7 je ultra-lehké, ultra-tenké univerzální zařízení 2 v 1 s 12,3" dotykovým Pixelsense™ displejem vážící méně než 0,8 kg.

chci vědět více

Ve dvou se to lépe táhne

Prvotřídní zpracování v kombinaci s produktivitou dvou displejů dělají z Lenovo YogaBooku C930 skutečný unikát na trhu zařízení 2 v 1. Nevídaná mobilita zvládá i vysokou pracovní zátěž.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Modulární, softwarově definovaná infrastruktura

Dell PowerEdge MX s architekturou pro současný i budoucí svět. 7U integrované řešení navržené pro středně velká a velká podniková datacentra se snadným nasazením, správou a maximální životností.

chci vědět více

Osvoboďte zdroje informačních technologií

Kinetická infrastruktura PowerEdge MX je maximálně dynamická a vytváří most mezi tradičními a softwarově definovanými datovými centry. Sdílené napájení, chlazení, sítě, I/O, vestavěná správa v šasi.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Bezpečnostní řešení Kaspersky Security for Microsoft Office 365 nově chrání i službu OneDrive. Produkt brání malwaru, aby se do služby naboural a rozšířil se tak napříč korporátní sítí.

chci vědět více

Získejte s ESET jeden rok ochrany navíc zdarma

I v letošním roce si společnost ESET připravila promoakci na nákup svých bezpečnostních produktů za zvýhodněných podmínek. Při koupi nových tříletých licencí zaplatíte pouze cenu za dva roky.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Windows 10 - instalace, konfigurace a údržba

Díky silné odborné základně a vysoké profesionalitě naší společnosti jsme schopni zajistit širokou škálu školení a konzultací pro ICT profesionály i pro běžné uživatele.

chci vědět více

SQL server 2019 s podporou pro velké objemy dat

SQL Server 2019 přináší inovativní funkce pro zabezpečení a dodržování předpisů, špičkový výkon, dostupnost v klíčových situacích a pokročilé analytické nástroje pro všechny vaše datové aplikační úlohy.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Nový pohled na hodinky

Apple Watch S5 s displejem který nikdy nespí! Kromě běžných funkcí poskytují EKG pro sledování srdečního rytmu, funkce pro sledování hluku v okolí nebo aplikace pro téměř jakýkoli sport s tréninkovými plány.

chci vědět více

Pro každý den

Xiaomi Redmi 8 nabízí ve své třídě jak nadstandardní výkon díky procesoru Snapdragon 439, tak kvalitní duální fotoaparát a nový moderní vzhled, které dozajista osloví mnoho uživatelů.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Výkon ve stylu

Užívejte si výkonu špičkové pracovní stanice. Nová, již sedmá generace ThinkPadu X1 Carbon od Lenova je o 6 % tenčí než jeho předchůdce, je tenký pouze 14,9 mm, váží pouze 1,08 kg a výdrž baterie je až 18 hodin!

chci vědět více

Už vyšly na povrch...

Díky luxusnímu 15" dotykovému displeji s technologií Pixelsense a osazení výkonnými procesory Intel Core i7 desáté generace se jedná o prozatím nejvýkonnější a nejproduktivnější Surface zařízení na trhu.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Nejvíce konfigurací do 2 dnů

Počítače AUTOCONT nabízejí nejvíce ověřených konfigurací na přání k dodání do 48 hodin. Ve všech rozměrových formátech. Vybrané modely vyrábíme také s pasivním chlazením, tedy bez točivých součástí.

chci vědět více

Extrém. Kolik bude stát?

Nový Mac Pro. Skutečně extrém. Tohle je systém, který umožní širokému okruhu profesionálů posouvat hranice možného. V každém směru. S nejvyšším výkonem, rozšiřitelností a konfigurovatelností. Brzy už i u nás.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Interaktivita pro dva

Oblíbený EPSON EB-685Wi pro zasedací a výukové místnosti s podporou dvou per současně, funkcí poznámkování do obrazu bez počítače a s velkou, až 3x jasnější (než konkurence) projekční plochou.

chci vědět více

Kvalita v jasných barvách

Udělejte dojem díky vysoce kvalitnímu barevnému tisku a zvýšené produktivitě HP Color LaserJet Pro MFP M280nw. Dosáhněte nejrychlejšího oboustranného tisku a tisku první stránky ve své třídě od společnosti HP.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu