10/2019

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

PRODUKT MĚSÍCE

Dell EMC Unity XT All-Flash

Zcela nová generace řady Dell EMC Unity XT je mid-range datové úložiště bez kompromisů.
Je navržena nově od základu, tak, aby poskytovala rychlost a efektivitu úložiště pro současný multi-cloud svět.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Nastává doba ohebná

Díky vybavenosti procesorem SnapDragon 855 a 12 Gb RAM paměti má Samsung Fold výkonu skutečně na rozdávání. Vaše data si můžete ukládat na 512 Gb úložiště. Díky této kapacitě lze pak na otevřeném 7.3" displeji pracovat až se 3 aplikacemi současně.

chci vědět více

Volný jako fénix

Garmin Fenix 6 je unikátní řada smart GPS hodinek s všestranným zaměřením. Tyto primárně sportovní hodinky se hodí jak do práce, tak i do společnosti. V modelové řadě Fenix 6 budou k dispozici 3 modelové velikosti v různých kombinacích barev a materiálu.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Síť, o které nevíte

Využijte zajímavých finančních podmínek Cisco řešení a AC služeb pro vaši firemní síť. A to v situaci, kdy potřebujete inovovat celou podnikovou síť a nebo jen její části (přepínače, wifi, bezpečnost).

chci vědět více

Online webinář

V případě, že chcete získat ještě více informací ke konceptu řešení "Síť, o které nevíte" a poslechnout si argumentaci AC specialistů, registrujte se na 60 minutový webinář, který vysíláme 15.10. od 10:00.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Data Loss Prevention

Safetica DLP je nová generace DLP softwaru (Data Loss Prevention), který umožní snadnou identifikaci hrozeb pro vaše citlivá data. Nasazení je rychlé a okamžitě zabrání tomu, aby citlivá data opustila vaši organizaci.

chci vědět více

Fortinet Security Fabric

Bezpečnostní architektura Fortinet Security Fabric integruje technologie pro koncové body, síť, aplikace, datové centrum, obsah a cloud do jediného provázaného bezpečnostního řešení, kterým lze řídit a definovat politiku z jednoho rozhraní.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Online webinář Licencování

Hledáte cenově efektivní a legální cestu k produktům Microsoft? Chcete získat informace, jak dobře nakoupit? Zajímají vás novinky v licencování? Registrujte se na online webinář, který vysíláme 24. a 25. 10. od 9:00.

chci vědět více

Microsoft Teams

Teams spojuje vše potřebné do jednoho sdíleného pracovního prostoru, kde můžete chatovat, pořádat schůzky, sdílet soubory a pracovat s firemními aplikacemi.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Buďte Pro! A buďte Max!

Konečně jsme se dočkali Apple Keynote, na které byla představena hned trojice nových vrcholných mobilních zařízení americké společnosti Apple, a to konkrétně iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

chci vědět více

Nová úroveň výkonu

Společnost Samsung přichází se zbrusu novým Galaxy Note10+, který v sobě ukrývá výkon stolního počítače, ovladatelnost herní konzole a možnosti kapesního filmového studia.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Nevídaná rychlost

Seznamte se s Latitude 7400 2v1 od Dellu, nejmenším 14" komerčním zařízením 2-v-1 na světě, které vám nabídne rychlost a flexibilitu, jakou jste ještě nezažili.

chci vědět více

Mobilní revoluce

Notebook HP Elitebook 850 byl speciálně navržen pro maximalizaci jeho mobility, vyvážený design, výkon, přesnost a pro moderní profesionální využití na cestách.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Přejděte na Windows 10 Pro

Od 14. ledna 2020 nebudou počítače s Windows 7 dostávat aktualizace zabezpečení. Přejděte na moderní počítač s procesorem Intel® Core™, Windows 10 a Office 365. Zvládnete více za kratší dobu.

chci vědět více

Nejvíce konfigurací do 2 dnů

Počítače AUTOCONT nabízejí nejvíce ověřených konfigurací na přání k dodání do 48 hodin. Vybrané modely s pasivním chlazením. Ve všech rozměrových formátech. Se zárukou opravy následující den.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Diskrétní projektor

Díky designu nenápadný projektor EPSON LightScene EV-100 umožňuje vytvářet atraktivní obraz s ostrým rozlišením WXGA a jasem 2000 lumenů.

chci vědět více

Kvalitní pomocník

S laserovou tiskárnou HP LaserJet Pro MFP M428fdw budou vaše výsledné dokumenty i texty maximálně ostré a současně plné těch nejmenších detailů.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu