9/2019

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Periferie

 

 
 

PRODUKT MĚSÍCE

HPE Primera. Flexibilita i jednoduchost!

Nejinteligentnější úložiště pro běh podnikových aplikací. Nedostižná dostupnost, pružný výkon i jednoduchá správa v cloudu.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Nová úroveň výkonu

Mobilní zařízení ještě nikdy nebyla takto flexibilní! Samsung Galaxy Note10 a Note10+ v sobě skrývají výkon stolního počítače, ovladatelnost herní konzole a možnosti kapesního filmového studia.

chci vědět více

Surface Hub 2

Originální obří AIO PC Microsoft Hub už ve 2. generaci - to je interaktivní tabule, videokonfereční zařízení a pracovní plocha s plnohodnotným počítačem, která dodá sílu Windows 10 Pro celému vašemu týmu.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

100% dostupnost jako standard. Nevěříte?

Díky globální inteligenci a all-active architektuře zvedá HPE Primera laťku pro kritickou spolehlivost. Záruka 100% dostupnosti dat je zahrnuta ve standardní verzi s proaktivní podporou - bez jakýchkoli dalších smluv či podmínek.

chci vědět více

HPE InfoSight, správa s globální inteligencí

Nedílnou součástí systému HPE Primera je nyní nejvyspělejší umělá inteligence pro IT infrastrukturu na trhu - HPE Infosight, cloudový informační systém pro analýzu a efektivní řízení storage i infrastrukturních řešení HPE.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

SOPHOS Intercept X

Pokud se stane bezpečnostní incident, potřebujete vědět co se stalo - a jak to napravit. Proto přinášíme nové vlastnosti "endpoint detection and response (EDR)" v produktu Sophos Intercept X.

chci vědět více

Secure Business

ESET Secure Business obsahuje pokročilé zabezpečení koncových stanic a souborových serverů a je vhodný pro firmy, které potřebují navíc chránit i poštovní servery.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Extra efektivní MDM

Samsung KNOX Manage je nástroj, kterým můžete nastavovat a spravovat konfigurační profily pro tablety a smartphony Samsung a Apple.

chci vědět více

Přejděte na Win 10

Od 14. 1. 2020 končí aktualizace zabezpečení počítačů s Windows 7. Přejděte na moderní PC s procesorem Intel® Core™, Windows 10 a Office 365.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Surface, GO!

Skutečně spolehlivý, mobilní přístroj, který vás nenechá na holičkách při každodenním používání. Ultra přenosný tablet Surface Go společnosti Microsoft je váš ideální partner na doma, na cesty, nebo třeba na konec světa.

chci vědět více

Od sportovců po manažery

Druhá generace chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active je tady. Lákají nejen na nové funkce a režimy pro monitorování vaší aktivity včetně EKG a LTE, ale také na revoluční minimalistický design.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Více než koncept

Ultramoderní ultratenký notebook, který vám umožní tvořit s vyšší rychlostí a efektivitou než kdy dříve? Ne, není to sen. Je to Acer ConceptD 7, vaše go-to zařízení pro grafické práce.

chci vědět více

Nástroj zítřka

Pokud chcete ze vzdělávání vytěžit maximum, už nemusíte hledat dále. Nový Chromebook Spin 13 od Aceru je plně flexibilní nástroj pro zlepšení vzdělávání ať už ve škole, či při firemních školeních.

chci vědět více

 

 

 

POČÍTAČE

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Operační systém vám píchne

IGEL UD POCKET je operační systém IgelOS na bootovatelném flash disku, který vytvoří i ze staršího stolního PC nebo notebooku funkčního tenkého klienta s hw akcelerací a podporou hlavních virtualizačních platforem.

chci vědět více

Osobní videokonference

HP EliteOne 1000 je nejzabezpečenější špičkově vybavené AIO s čipovou sadou Q370, podporující vzdálenou správu Intel vPro. Na výběr dotykový nebo nedotykový 23,8" displej, 27" nedotykový displej IPS UHD a 34" nedotykový prohnutý displej.

chci vědět více

 

 

 

PERIFERIE

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

ERGOTRON drží

ERGOTRON, špička ve svém oboru vás podrží a posune vpřed. Zaručí vám dříve nepoznanou kvalitu, spolehlivost a dlouhodobou robustnost vybavení pro kancelář. Napište si o vzorek.

chci vědět více

Laser, který nezklame

EPSON EB-L610U je ideální náhradou za váš dožívající projektor s lampou v zasedacích místnostech a učebnách. Nabízí vynikající světelný výkon a rozlišení a množství skvělých funkcí.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu