AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

AUTOCONT

eKatalog

6/2019

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Dokonalý? Nový laptop 2v1 Dell XPS 13

Po prozkoumání nejnovější verze kompaktního laptopu XPS 13 americké společnosti Dell je slovo perfektní to první, co vám proběhne hlavou. Novinka nadchne především ty, kdo očekávají od zařízení více než od standardního notebooku.

Povolte prosím zobrazení

Mobil s obrovským AMOLED displejem

Nejnovějším přírůstkem do modelové řady A od Samsungu pro rok 2019 je oslnivý Samsung Galaxy A70. S obrovským 6,7" Full HD Infinity-U displejem s technologií Super AMOLED zaujme jistě hned na první pohled, nabízí ale mnohem více.

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Využijte HPE InfoSight

Cloudový informační portál pro analýzu a efektivní řízení storage i infrastrukturních řešení HPE. Systém je totiž postupně doplňován i o analytiku pro jiné produkty společnosti HPE.

Povolte prosím zobrazení

IBM POWER9 servery

Požadavky na servery, které mají zvládnout výzvy dnešní kognitivní doby a mají mít výkon pro zpracování rozsáhlých dat i využití umělé inteligence definují mnohem vyšší propustnost dat a úložnou kapacitu než dříve.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Extra levné MDM

Povolte prosím zobrazení

Nástroj, kterým můžete nastavovat a spravovat konfigurační profily pro tablety Samsung Galaxy a Apple iPad. Knox Manage je součástí suity Knox (zahrnuje Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA).

Co se děje v IT?

Povolte prosím zobrazení

Mějte přehled o všem, co se děje a může dít a reagujte dříve, než to nastane! Můžete reagovat na provoz v síti, na pokusy o průniky. PRTG umí za vás detekovat a zpracovat až tisíce parametrů.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Orchestrace zálohování

Dnešní moderní velký podnik vyžaduje nepřetržité IT služby na podporu nepřetržitého provozu. Jelikož jsou infrastruktura a aplikace stále složitější a rizika se zvyšují, výpadky a prostoje jsou pravděpodobnější.

Povolte prosím zobrazení

Vývojářské nástroje Intel

Jako oficiální Intel® Software Development Products Reseller nabízíme zákazníkům v České a Slovenské republice kompletní portfolio vývojářských nástrojů Intel®. Vyžádejte si aktuální nabídku.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Generace Galaxy

Užijte si dokonalý požitek z každého okamžiku při poslechu vaší oblíbené hudby díky spojení prémiového zvuku přední neměcké audio značky AKG a technologických inovací elektronického giganta Samsung.

Povolte prosím zobrazení

Hodně za málo

Modely z řady Samsung A jsou určeny především pro ty, kdo chtějí mít svůj styl. Disponují tenkými rámečky lemujícími 5,8" Infinity-V displej s HD+ rozlišením, kvalitním fotoaparátem a slušným výkonem zajišťujícím plynulý chod.

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Na cesty i do office

Pokud jste vysoce mobilní pracovník, který je stále na cestách a vyžadujete nejlepší odolný notebook své třídy s vylepšeným výkonem grafiky a systému v řízeném IT prostředí, konvertibilní HP Elitebook x360 1040 je pro vás ideální volbou.

Povolte prosím zobrazení

HP Elitebook x360 - rozšiřte si záruku

Proč využívat služby společnosti HP Inc.? Máte možnost si dokoupit prodloužení záruky o 2 roky, rozšířit opravu v místě u zákazníka. Nic nikam nenoste, stačí jen závadu nahlásit mailem nebo telefonicky.

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Ostrý výkon iMac 2019

Nové 21" a 27" iMacy jsou tady. Nyní s 8jádrovými procesory, bleskově rychlou pamětí a úložištěm, s volitelnou grafikou Radeon Pro Vega.

Povolte prosím zobrazení

UFO ve vašich službách

Pracovní stanice HP Z2 Mini G4 je nejbezpečnější a nejschopnější workstation v malém formátu. Kompaktní velikost se vejde do každého prostředí.

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

4k HTV Philips nové generace

Profesionální programovatelná hotelová 43" TV Philips s rozlišením 4k, s řadou skvělých funkcí, která se uplatní i ve veřejných budovách a koncelářích.

Povolte prosím zobrazení

Variabilní monitor

SAMSUNG 27" Space Monitor (S27R750. QHD, VA, 144Hz. také ve velikosti 32"), je zvláštní hlavně svým stojanem s ramenem, který upevníte k rohu pracovního stolu.

Další periferie

AUTOCONT

Obchodní síť
Firemní certifikace

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu