AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

AUTOCONT

eKatalog

3/2019

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Nová generece Galaxy

Nová generace inovací je tady: Samsung Galaxy S10e, S10 a S10+ jsou výsledkem deseti let průkopnických prvenství ve světě chytrých telefonů. Přináší ty nejnovější mobilní technologie.

Cena od 16 115 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Dotek geniality

Převratné nápady z dílny Apple daly vzniknout novému MacBooku Pro s vestavěným skleněným multi-touch proužkem Touch Bar, se kterým budete mít vždy po ruce všechny potřebné nástroje.

Cena 73 364 Kč bez DPH

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Pokročilý server zrychlí váš byznys

PowerEdge R740xd, pokračovatel úspěšných řad starších generací. Server zabírá v racku dvě montážní jednotky (2U), umožňuje nasazení většiny nových Intel® Xeon® Platinum processor a s paměťovými moduly LRDIMM se dostaneme až na 3TB RAM.

Povolte prosím zobrazení

Hyperkonvergované a propracované řešení

DELL EMC VxRail je moderní hyperkonvergované řešení s principy budování diskové kapacity na discích umístěných přímo v serverech, tak aby zajistilo IT infrastrukturu s vysokou dostupností také na vrstvě datových úložišť.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Kurzy Kybernetické bezpečnosti

Povolte prosím zobrazení

Povědomí v oblasti kybernetické bezpečnosti je nový prezenční i e-learningový kurz, pro každodenní práci v elektronickém prostředí.

ESET Secure Authentication

Povolte prosím zobrazení

ESET Secure Authentication je produkt, který řeší bezpečnost přístupu do firemní sítě a jejímu obsahu zavedením druhého faktoru.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Nová Arcserve UDP 9000

Unified Data Protection (UDP) spojuje nejnovější technologie zálohování, replikace a vysoké dostupnosti v jediné konzoli s intuitivním ovládáním.

Povolte prosím zobrazení

Enterprise nyní za půlku

Pokud zakoupíte trvalé licence Veeam Backup & Replication nebo Veeam Backup Essentials edice Enterprise se 2 a více let maintenance navíc, získáte 50 % slevu.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Apple Pay v Česku!

Dlouho očekávané spuštění služby Apple Pay v České republice je konečně tady! Majitelé vybraných zařízení značky Apple mohou využívat službu Apple Pay na území Česka u vybraných obchodníků.

Povolte prosím zobrazení

Nejtenčí tablet

Nejkompaktnější tablet na světě, Samsung Galaxy Tab S5e má tloušťku jen 5.5 mm a váží 399 g. Přitom je osazený čtyřmi reproduktory AKG s Dolby Atmos a velkou baterií 7040 mAh.

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Dostojí svým slibům

Užívejte si plného výkonu počítače v pohodlí kanceláře, nebo uvolněte uzdu své kreativitě s flexibilitou a svobodou tabletu. Adaptivní Tablet-PC HP Elite x2 s odnímatelným displejem vám umožní obojí.

Cena 37 235 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Rozšiřte pole působnosti

Připojení notebooku na jeden datový a napájecí zdroj je velmi snadné. Dokovací stanice Dell WD15 180W je kompatibilní nejen s vybranými notebooky, pracovními stanicemi a tablety Dell ale i zařízeními jiných výrobců s připojením USB-C.

Cena 4 151 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

HoloLens 2 - počítač postavený na hlavu

Microsoft představil na veletrhu MWC 2019 v Barceloně 2. generaci svých MR (mixed reality) brýlí Hololens, přesněji HoloLens 2 Mixed Reality Headset. Mají širší úhel pohledu, jsou lehčí a vybavené.

Povolte prosím zobrazení

PC jako Skype telefon do zasedačky

HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 je novou generací počítače s podporou vzdálené správy, což zaručuje spolehlivý provoz v zasedacích místnostech, bez možnosti nežádoucího narušení funkce uživatelem.

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Ekologický, ergonomický, úsporný

A++ 24" monitor Philips 241B7QGJEB/00 dokonale kombinuje důraz na ekologický provoz, skvělou kvalitu obrazu a uživatelský komfort. Je vybaven panelem IPS poskytujícím široké pozorovací úhly a ostré barvy a ergonomicky nastavitelným stojanem.

Cena 4 868 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Připojíte k nejvýkonnějším počítačům

ASUS VK278Q je 27" švihák ve FullHD, vybavený HDMI a DisplayPortem, reproduktory 2x3W a otočnou 2 Mpx webkamerou. Má několik užitečných funkcí pro vylepšení obrazu (Trace Free, SPLENDID Video a další), nastavitelnou teplotu barev.

Cena 6 578 Kč bez DPH

Další periferie

AUTOCONT

Obchodní síť
Firemní certifikace

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu