12/2018

Produktové tipy
na závěr roku

AC tipy Notebooky Mobility Bezpečnost Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Tablet nebo počítač?

Představujeme vám zbrusu nový tablet iPad Pro. Tato jedinečná novinka je k dostání v 11″ a 12.9″ verzi a je vybavena pouze těmi nejšpičkovějšími technologiemi, jaké si dokážete představit.

Cena 31 499 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Všestranný výkon

Exkluzivní 2v1 novinka Microsoft Surface Book 2 v precizním řemeslném zpracování za využití velice odolné a lehké slitiny hořčíku. Odnímatelný displej je připojen k tělu pomocí inovativního závěsu.

Cena 56 990 Kč bez DPH

Další tipy

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Spolehlivost, výkon, výdrž

Notebooky Dell Latitude jsou spolehlivé systémy, které byly navrženy pro mobilní výkon, jedinečnou spolehlivost a použitelnost ve firemním prostředí. Nabízí dlouhodobou hodnotu, správu přes síť a kompatibilitu.

Cena od 12 500 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Maximální flexibilita

Oslňte vaší prací s Lenovo Thinkpad X1 Yoga v každém koutu vašeho podniku, díky 360° pantu a možnosti nastavení displeje HDR, které posouvá zobrazení barev na zcela novou úroveň.

Cena 65 821 Kč bez DPH

Další notebooky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Nová hvězda na obzoru

Kombinace skla, kovu a opalizujících barev v Huawei Mate 20 Pro skrývá mnohem více, než by se dalo čekat. Přední stranu téměř celou pokrývá 6.1" Fullview displej druhé generace s FullHD+ rozlišením.

Cena 18 181 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Dostane se pod kůži

Třetí návrat chytrého náramku, který zaručeně pomůže porozumět vašemu zdraví. Nabízí 24/7 monitoring srdečního tepu a dalších životních funkcí pomocí nejpokročilejších snímačů a algoritmů, více než 15 módů.

Cena 3 573 Kč bez DPH

Další mobility

Bezpečnost

software a security produkty

Promo akce Kaspersky

Povolte prosím zobrazení

Nyní si můžete pořídit až o 45 % levnější zabezpečení a mimo to letošní inovace přináší zlepšené a dynamické strojové učení, umožňující detekci podezřelé aktivity v reálném čase.

ESET Secure Office+

Povolte prosím zobrazení

Balík obsahuje produkty pro ochranu koncových zařízení a souborových serverů, které chrání firemní zařízení (Windows, Linux, macOS, Android) před všemi typy hrozeb.

Další novinky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Nejbezpečnější na světě

Společnost HP vytvořila silnou strategii v oblasti zabezpečení a správy koncových zařízení pro firemní prostředí. Vybrané řady HP notebooků, počítačů a tiskáren disponují díky zabudovaným hardwarovým řešením silnou bezpečnostní sebeobranou.

Povolte prosím zobrazení

Rytíř v plné zbroji

Tenhle rytíř váš koncový bod ochrání. Je malý postavou, moc toho nespotřebuje, přitom je velký výkonem a zabezpečením. Vládne procesorem Intel® Core™ i5-8500T a čipsetem Q370 s plnou hw podporou všech funkcí Intel® vPro™.

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál,
další příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Logitech Rally

Lepší obraz. Lepší poslech. Lepší konference se stavebnicovým systémem RALLY. Nepřekonatelná výkonnost. Výjimečná všestrannost. Prvotřídní provedení, Ultra HD obraz, to je špička mezi kamerami.

Cena 29 744 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Dárek pro celou rodinu

Barevná A4 inkoustová multifunkční tiskárna HP DeskJet Ink Advantage 5075 je vhodným dárkem pro celou vaši rodinu. Díky samolepícím fotopapírkům teď můžete každou fotku nejen vytisknout.

Cena 1 882 Kč bez DPH

Další periferie

AUTOCONT

Obchodní síť
Firemní certifikace

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu