AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

AUTOCONT

eKatalog

10/2018

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Extrémní výkon

Jeden z nejočekávanějších laptopů současnosti vstoupil na český trh. Lenovo ThinkPad X1 Extreme je vším, co si pod pojmem nejmodernější a špičkový notebook umíte představit.

Cena 89 947 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Velká podívaná

Vůbec největší displej na iPhonu. Ještě rychlejší Face ID. Nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. A přelomová dvojitá fotosoustava. iPhone XS představuje všechno, co na iPhonu milujete.

Cena 36 151 Kč bez DPH

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Správa koncových bodů IT infrastruktury s IBM BigFix Patch

Využijte levnou a štíhlou technologii IBM se snadným nasazením pro centrální správu koncových zařízení. Udržujte automaticky stav koncových bodů při zachování svobody rozhodování a mějte stálý přehled o prostředí.

Povolte prosím zobrazení

Backup Operation Center nabízí služby, jejichž efektivita vás překvapí

Backup Operation Center (BOC) je efektivní služba s unifikovanou platformou pro zálohování podnikových aplikací, serverů, stanic a mobilních zařízení s podporou AUTOCONT dohledového centra.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Prediktivní IT: navigace v bouři

Povolte prosím zobrazení

Splunk je jednou z dnes nejrychleji rostoucích softwarových značek. SPLUNK to je komplexní přístup. Je to nástroj pro analýzu strojových dat a zpracování výsledků do odpovědí na otázky, které jsou pro vás kritické.

ESET Dynamic Threat Defense

Povolte prosím zobrazení

ESET Dynamic Threat Defense je další vrstva ochrany, která doplňuje standardní bezpečnostní produkty ESET. Jde o cloudový sandbox, který detekuje dosud neznámé druhy hrozeb.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Software pro kreativní profesionály

Se službou Creative Cloud získáte úplnou sadu počítačových i mobilních aplikací Adobe. Najdete zde vše, co potřebujete k získání inspirace, tvorbě a spolupráci. Určeno pro jednotlivce, firmy, školy, studenty i učitele.

Povolte prosím zobrazení

Zálohování fyzických serverů nyní zdarma

Noví zákazníci z řad malých a středních podniků, získejte zálohování a obnovení od společnosti Veeam až pro 6 fyzických serverů nebo 18 pracovních stanic ZDARMA! Pomůžeme ochránit všechna zařízení.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Barvu měnící hvězda

Huawei Nova 3 vyráží dech nejen svým úchvatným designem, jež se vyčleňuje ze zaběhlých kolejí, ale i působivým softwarem a množstvím funkcí.

Cena 9 543 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Bezchybný telefon

Vyvážený a výkonný Redmi Note 5 kloubí jednotlivé výkonné komponenty do zdařilého celku. Podařený "vnitřek" navíc obepíná kov, který kromě odolnosti vyniká i matností.

Cena 5 335 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Luxusní novinka od HP

Nový model řady ZBook představuje extrémní výkon vyhovující všem nestandartním požadavkům. ZBook 17 G5 nabízí možnosti nejmodernějšího stolního počítače propojeny s mobilitou a svobodou v těle laptopu.

Cena 130 929 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Precizní skvost od Dellu

Dell Precision 5530 je vyroben tak, aby exceloval a navržen, aby zapůsobil. Nejlehčí, nejtenčí a nejmenší patnáctipalcová pracovní stanice v sobě ukrývá doposud tu nejlepší konfiguraci.

Cena 54 631 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

NUC = nový standard PC

Standard pro mini PC v ultrakompaktním formátu. V naší nabídce najdete více než 50 různých modelů Intel NUC. Jde o základy PC, do nichž doplníte paměť a disk a nahrajete operační systém.

Cena 11 529 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Dotykový krasavec

Zvládněte svou práci rychleji a lépe. Ať už děláte v kanceláři cokoliv, procesory Intel 7. generace bez obtíží zvládnou všechny běžné úkoly. A kromě toho potěšíte oko své i návštěvníků vaší kanceláře.

Cena 20 981 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Tiskárny HP ve střehu

Ochraňte svou firemní síť i dokumenty pomocí tiskáren od společnosti HP s prvky bezpečnostní sebeobrany. Ochrana informací v tiskové frontě i na cestě do ní. Ochrana důvěrných dokumentů.

Povolte prosím zobrazení

První AX router na trhu

Umí normu Dual Band 802.11ax, MU-MIMO, ODFMA, má vestavěný WTFast game akcelerátor, k tomu AiProtection network security od Trend Micro a podporuje QoSNext-Gen a také AirMesh.

Další periferie

AUTOCONT

Obchodní síť
Firemní certifikace

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu