AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

AutoCont

eKatalog

2/2018

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Welcome HomePod

Apple HomePod je nový zvuk vašeho domova i asistent v jednom. Není to jen reprobox. Má sice sedm výškových reproduktorů, subwoofer, ale A8 čip toho umí mnohem více. Nejen přehrávat hudbu prostorově.

Povolte prosím zobrazení

Dell s převratnou aplikací

Smartphony a počítače vzájemně moc dobře nekomunikují a nutí nás mezi ně rozdělovat náš čas. Společnost Dell se snaží o změnu vývojem převratného softwaru Dell Mobile Connect, pro větší kooperativnost.

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Next-Gen Firewally Cisco

Cisco Firepower NGFW kombinují osvědčené vlastnosti firewallu s vlastnostmi nejlépe hodnocené́ Next-Gen IPS a ochranou proti pokročilým formám malwaru (AMP). Můžete blokovat více hrozeb a rychleji reagovat.

Povolte prosím zobrazení

Proč Cisco NGFW?

Tradiční firewally nejsou schopny pokrýt moderní bezpečnostní hrozby. Žádný centrální management nebo reporting! Můžete použít pouze SNMP trapping k odesílání detailů do SIEMu.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Meltdown a Spectre

Povolte prosím zobrazení

Oslava nového roku nám přinesla ohňostroje, které mnohé z nás nechaly v úžasu, podobně jako informace o zranitelnostech Spectre a Meltown, které se dostaly do médií 3. ledna 2018.

FortiSandbox

Povolte prosím zobrazení

Nástroj pro prevenci a boj s přetrvávajícími hrozbami. Řešení kombinuje dvouúrovňový sandbox, dynamické vyhodnocování hrozeb, možnost ovládání v reálném čase a možnosti reportování.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

TeamViewer 13

Provádějte kritickou údržbu nebo aktualizace efektivněji. Rychle najděte a proveďte kroky na zařízeních, která splňují požadavky vašeho úkolu, aniž vynaložíte čas na vzdálené připojení k zařízení, které spravujete.

Povolte prosím zobrazení

Microsoft SQL 2017

Microsoft uvedl na trh další verzi svého serveru pro správu databází - SQL server 2017. Mezi největší novinky patří podpora platformy Linux a možnost migrace do cloudového prostředí Microsoft Azure.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Buďte při tom

Odhalení telefonu Samsung Galaxy S9 už je jisté. Máte možnost se zaregistrovat, jak tomu obvykle při uvedení nového modelu bývá. Tak buďte při tom. Je jisté, že novinka se představí 25. února 2018 před veletrhem v Barceloně. Devítka by měla mít 2 verze a řadu vylepšení.

Povolte prosím zobrazení

Supermobil z východu

Nástupce původního modelu Mi Mix, jež odstartoval trend bezrámečkového designu, je zde. Xiaomi přináší na evropský trh obrovský výkon odpovídající notebookům.

Cena 13 415 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Tenký a profesionální

Notebooky Toshiba z řady X30-D se vyznačují lehkostí, elegancí a perfektním výkonem. Ultrabook 1EK tyto předpoklady splňuje dokonale. Samozřejmostí je vrácení peněz a bezplatná oprava v případě poruchy.

Povolte prosím zobrazení

Najdete své hranice?

Model HP Omen 17-ap006nc je navržen tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější uživatele. Vyrazí vám dech už na první pohled špičkovým zpracováním i výkonem.

Cena 67 121 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Logitech BRIO 4K

Kamera BRIO s optickým infrasenzorem rychle a bezpečně rozpoznává tváře. Do Windows 10 již nemusíte zadávat heslo - pro přihlášení se stačí podívat do objektivu kamery. Vyberte ze 3 nastavení zorného pole.

Cena 4 900 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Nový Intel NUC

Intel NUC 7i7BNHX1 je nejmenším základem PC s Intel® Optane™ modulem, který spojuje paměť a úložiště do jedné virtuální jednotky s využitím software Intel® RST k urychlení výkonu a odezvy počítače.

Cena 6 180 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Vyzkoušejte si HP PageWide - DEMO

Získejte špičkové výstupy s nízkými náklady pod kontrolou. Nechte si u nás spočítat financování firemního tisku měsíční paušální platbou. Zásobování spotřebním materiálem (tonery, inkousty, válce atd.) a údržbu i opravy tiskáren nechte na nás. Dodáte pouze papír.

Povolte prosím zobrazení

Solární klávesnice Logitech K750

Kdykoli je k dispozici zdroj světla, tato klávesnice se sama dobíjí. Zahoďte baterie, nabíječky a napájecí kabely. V nepříznivých světelných podmínkách vydrží 3 měsíce.

Cena 2 019 Kč bez DPH

Další periferie

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace

Odhlásit z mailingu