CZ
EN SK

Služby

HP CarePack

U každého spotřebního produktu očekáváme kvalitu a spolehlivost. Proč si ale neříct ještě o trochu větší nadstandard? HP totiž nabízí službu Care Pack, která vám umožní prodloužit či navýšit standardní záruku vašeho zařízení přesně tak, jak potřebujete. Dle servisní úrovně HP Care Pack budete mít samozřejmě nárok i na dopravu, práci odborného technika i náhradní díly zcela zdarma. To vše v co možná nejkratší době od nahlášení závady. "Co kdyby", už vás už potom trápit nemusí.

HP DaaS

S rozmachem využívání cloud služeb v oblasti IT infrastruktury a sofware (IaaS a SaaS) přichází i celosvětoví lídři vyrábějící koncová zařízení se svými koncepty služeb Device-as-a-Service či PC-as-a-Service. Předplacená služba HP DaaS poskytuje praktické reporty o stavu firemního zařízení libovolné značky a s libovolným operačním systémem. Patří zde například opotřebení baterie, stav pevného disku, nebo chyby vyvolávající nechvalně známé modré obrazovky. Díky identifikaci potenciálních problémů lze předejít problémům skutečným.

DaaS také umožňuje správcům monitorovat zatížení procesoru i paměti či využívanou kapacitu disku každého zařízení, a tím i zjistit, že by konkrétnímu pracovníkovi například stačil cenově příznivější model počítače. Tím lze optimalizovat investice do IT hardwaru, aniž by se konkrétnímu zaměstnanci omezovala produktivita. HP DaaS nabízí i varianty plánů, které poskytují podporu službám externího dodavatele a může je tak v rámci servisních smluv využít i AUTOCONT pro zajištěné správy provozu vašich firemních zařízení dle dohodnuté úrovně.

Chcete více informací?