Limitovaná cenová nabídka notebooků HP

Využijte časově omezenou nabídku nových modelů HP EliteBook za zvýhodněnou cenu, kterou jsme připravili spciálně a pouze pro zákazníky společnosti AUTOCONT. Nabídka platí do 30.4.2023, do 10 ks zařízení.

HP EliteBook 860 G9 (6T1P3EA)

Výkonný firemní notebook s vysokou odolností, snadnou správou, pokročilým zabezpečením, dlouhou výdrží při práci na baterie a praktickými rozměry pro cestování. Tento HP EliteBook 860 G9 ideálním řešením pro mobilní pracovníky požadující odolnost a výkon s kompaktním provedení. Využijte výkon, zabezpečení a funkce správy notebooku EliteBook, které vám umožní pracovat efektivně. Kombinace výkonných a přesto úsporných procesorů Intel Core i5 ve 12. generaci, rychlé operační paměti DDR5 a pevných disků SSD M.2 PCIe NVMe společně zajišťují vysoký výkon a maximální produktivitu.

HP EliteBook 860 G9 (6T1P2EA)

S výkonným, bezpečným a odolným notebookem HP EliteBook 860 G9 budete produktivní v každé situaci po celý den. Pracujte efektivně a využijte vysoký výkon, kvalitní bezpečnostní funkce a snadnou správu notebooku. Stylový, tenký a lehký notebook HP EliteBook 860 G9 se výtečně hodí pro pracovní nasazení profesionálů v kanceláři i na cestách. Vyniká precizním řemeslným zpracováním celokovového šasi ve stříbrném provedení. Díky výkonným a přesto úsporným procesorům Intel Core i7 ve 12. generaci, rychlé operační paměti DDR5 a pevných disků SSD M.2 PCIe NVMe budete moci pracovat bez jakýcholiv překážek. Díky této kombinaci dostanete dostatek výkonu na vaše každodenní pracovní nasazení.

HP ZBook Power G9 (69Q52EA)

S mobilní pracovní stanicí HP ZBook Power 15 G9 upgradujete na vyšší produktivitu a zabezpečení profesionálního notebooku. Přináší vylepšené funkce pro spolupráci a výkonné komponenty pro náročné aplikace. Moderní procesor Intel Core 12. generace Alder Lake-H vám poskytne potřebnou sílu a špičkovou podporu multitaskingu usnadňující používání více aplikací najednou. Výkonný procesor je ještě doplněn vysokou propustností operační paměti DDR5 (2 sloty) a rychlým pevným diskem SSD M.2 PCIe NVMe. Samozřejmostí je špičkový grafický výkon s profesionální grafickou kartou NVIDIA T600 s 4 GB grafické paměti GDDR6 pro tvůrčí nasazení.

HP ZBook Power G9 (69Q54EA)

Špičková pracovni stanice HP ZBook Power G9 přináší tvůrcům extrémní výkon. Složité vícevláknové aplikace poběží v režimu multitaskingu hladce na procesoru Intel Core i7 12. generace. Díky grafice NVIDIA GeForce RTX A1000 můžete s HP ZBook Power G9 bez problémů pracovat na náročných grafických zadáních s využitím umělé inteligence. Pro připojení periferií jsou k dispozici jsou dva porty USB-C s podporou rozhraní Thunderbolt 4 a DisplayPort 1.4. Díky tomu můžete využít až 40Gbps rychlost přenosu dat a připojit 4K displej.

HP ZBook Firefly G9 (69Q70EA)

Mobilní pracovní stanice HP ZBook Firefly 14 G9 je tenká, lehká a můžete s ní pracovat prakticky kdekoli s výkonem srovnatelným se stolní pracovní stanicí. Základem tohoto modelu je 10jádrový procesor Intel Core i7-1255U (2 jádra/4 vlákna až 4.7GHz + 8 jader až 3.5GHz). Procesor je doplněn o 16 GB DDR4 operační paměti (1 modul/ 2 sloty). Zobrazení zajišťuje 14" IPS WUXGA displej (1920 x 1200 bodů, 400 nits, 100% sRGB)  a obrazová data displeji poskytuje grafická karta NVIDIA T550 s grafickou pamětí 4 GB GDDR6. Pro uživatelská data je určen pevný disk 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe. Mezi síťová rozhraní patří bezdrátové Wi-Fi 6E. Pro připojení periferií je k dispozici dvojice portů USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a 2x Thunderbolt 4/Type-C

HP ZBook Firefly G9 (69Q41EA)

HP Zbook Firefly 16 G9 je lehký HP ZBook s hmotností pouhých 1,8 kg, který vám dovolí pracovat na vašich úkolech a projektech odkudkoli. Vyznačuje se mimořádnou spolehlivostí, otestovanou odolností a nezaostává ani v eleganci provedení. Dokonale vybrané hardwarové komponenty dodají pracovní stanici HP Zbook Firefly 16 G9 potřebný výkon. Certifikace nezávislými dodavateli softwaru (ISV) zaručuje hladký chod náročných aplikací, jako jsou například Autodesk, SolidWorks a další. O nadstandardní výpočetní výkon se v notebooku HP Zbook Firefly 16 G9 postará procesor Intel 12. generace a rychlá operační paměť DDR5. Kvalitní WUXGA IPS displej se širokými pozorovacími úhly a přesnými barvami se 100% barevným prostorem sRGB má svítivost 400 nitů a antireflexní úpravu. Mobilní grafická karta NVIDIA Quadro T500 s vlastní 4GB pamětí je připravena na práci se všemi profesionálními nástroji. 

HP ZBook Fury G9 (62U62EA)

Mobilní pracovní stanice HP ZBook Fury 16 G9 je první notebook s desktopovým procesorem Intel® Core™ i9-12950HX. S výkonem, u kterého zapomenete, že se jedná o notebook. Tento stroj bez problémů zvládne rendering, design software, simulace a další profesionální aplikace, na které je certifikován. O rychlou odezvu se v kombinaci s procesorem postará rychlá 32GB operační paměť DDR5. K dispozici jsou dva porty USB-C s podporou rozhraní Thunderbolt 4 a DisplayPort 1.4. Díky tomu můžete využít až 40Gbps rychlost přenosu dat a připojit 4K displej. Rozšíření a údržba jsou snadné díky možnosti přístupu bez nářadí k odnímatelným komponentům. Mobilní grafická karta NVIDIA Quadro RTX A3000 s vlastní 12GB pamětí je připravena pro práci s profesionálním softwarem jako např. AutoCad, SolidWorks, SketchUp.

Máte zájem nebo potřebujete poradit?

S obchodní poptávkou či dotazem se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka nebo se obraťte na našeho specialistu na emailu petr.jezek@autocont.cz. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, použijte pro poptávku tento formulář či se obraťte na naše nejbližší regionální centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?