Limitovaná nabídka EliteBook

Využijte časově omezenou nabídku nových modelů HP EliteBook za zvýhodněnou cenu, kterou jsme připravili spciálně a pouze pro zákazníky společnosti AUTOCONT.

Nové EliteBooky se slevou pouze pro naše zákazníky

Společně s HP jsme připravili výhodnou cenovou nabídku nejnovějších EliteBooků. Využijte ji a vybavte svou organizaci elegantním a výkonným notebookem, který je zároveň bezpečný, šetrný a odolný.

HP EliteBook 840 G9

Moderně navržený výkonný firemní notebook s vysokou odolností, snadnou správou, pokročilým zabezpečením HP Wolf, dlouhou výdrží při práci na baterie a praktickými rozměry pro cestování. Vyniká precizním řemeslným zpracováním a nabízí výkonné nástroje pro spolupráci s vaším týmem. Využijte výkon, zabezpečení a funkce správy notebooku EliteBook 840 G9, který vám umožní pracovat efektivně. 

Moderní, výkonný a přesto úsporný procesor řady Intel Core 12. generace vám poskytne nejen sílu, ale také skvělou výdrž při práci na bateriové napájení. Díky tomuto čipu je zajištěna špičková podpora multitaskingu, která usnadňuje používání více aplikací najednou. Výkonný procesor je doplněn operační paměti DDR5 (2 sloty) a také pevným diskem SSD M.2 PCIe NVMe. Potřebný grafický výkon pak zajistí integrovaná grafická karta. Práce s tímto elitním notebookem tak bude nejen efektivní, ale i příjemná.

HP EliteBook 845 G9

S notebookem HP EliteBook 845 se zbavíte problémů při práci na dálku. Zařízení lze bezproblémově začlenit do podnikového IT a navíc disponuje funkcemi, které potěší každého uživatele. Tento firemní notebook přináší nové konferenční funkce využívající HP Presence, produktivitu a zabezpečení, které lze snadno spravovat v hybridních pracovních prostředích. S počítačem HP EliteBook 845 se zbavíte problémů při práci na dálku. Zařízení lze bezproblémově začlenit do podnikového IT a navíc disponuje funkcemi jako HP Presence pro pořádání konferencí, které potěší každého uživatele.

Notebook disponuje výkonným procesorem AMD Ryzen™ 5 PRO 6650U. Díky 14" IPS obrazovce s rozlišením 1920x1200 se vám na něm bude pracovat jedna báseň. O plynulý chod zařízení se stará grafická karta AMD Radeon™ 660M ve spojení s 8 GB pamětí RAM a dostatek místa na uložení souborů zajistí 512 GB SSD. Notebooku rozhodně nechybí ani možnosti připojení pomocí USB-C, HDMI konektoru a dalších konektorů. Zkrátka ideální parťák do kanceláře.

HP EliteBook 860 G9

Naprostou špičkou mezi osmistovkovými EliteBooky je model HP EliteBook 860 G9. Šestnáctipalcový displej nadchne každého pracovníka, pevný disk o velikosti 512 GB umožní uložit všechny soubory přímo do počítače a grafická karta Intel Iris XE se postará o perfektní vyobrazení všeho, co budete chtít na obrazovce vidět. Notebook disponuje připojením USB-C s Thunderbolt, USB 3.2, WiFi 6E, Bluetooth, HDMI, HD IR webkamera, čtečkou otisku prstů, čtečkou karet Smart Card.

Připravili jsme pro vás speciální cenu hned na dva tyto modely. Prvním z nich je EliteBook s procesorem Intel Core i5-1240P a pamětí 8 GB DDR5. Pro náročné uživatele jsme přichystali supervýbavu v podobě dvanáctijádrového Intel Core i7-1260P v kombinaci s 16 GB DDR5 pamětí. Tak který si vyberete?

Poradíme Vám s výběrem?

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka nebo se obraťte na AC specialistu na emailu petr.jezek@autocont.cz. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, použijte pro poptávku tento formulář či se obraťee na naše nejbližší regionální centrua. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?