RUN Berounka RUN

V sobotu 19.10. 2019 se tým ve spojení AUTOCONT - Dataspring - Cleverlance zastoupení zúčastnil premiérového ročníku běhu Run Berounka Run.

Závod pro tří až šestičlenné běžecké týmy zastoupili ve složení ze stran Autocontu, Dataspringu a Cleverlance Vláďa Dvořák, Lucka Harapesová, Stanislav Vošahlík, Jiří Šilhán, Ondřej Stoklasa a Tereza Podhorská.

Každá ze šesti etap vedla z 80% po lesních a polních cestách a měřila 19,2 - 25,3 km a znamenala vyběhnout a seběhnout cca 500 m převýšení. Ze štafetových běhů, které AC bežecký tým za posledních několik let absolvoval (Vltava RUN, Od Tatier k Dunaji, Run Labe Run) to byla nejnáročnější trať i přesto, že byla na bežce relativně kratší.

Na start premierového ročníku nastoupilo 21 týmů a 3 jednotlivci kategorie Ultra. Díky náročné trati byla konkurence veliká. AC tým se potýkal s marodkou, absencí rychlých běžců z Ostravy. Abychom vůbec mohli bežet, tak velké díky patří Standovi Vošahlíkovi, který i přes nedoléčené koleno nastoupil a dokončil a na poslední chvili sehnal skvěle běžící náhradníci Terezu Podhorskou. Díky Ondřeji Stoklasovi, že svým rychloběhem stáhnul ztrátu, kterou jsme nabrali na prvních dvou etapách a Lucii Harapesové, že běžela jako blesk a vytáhla nás z posledního místa! Jiří Šilhan nastoupil i přes domácí povinnosti a i přes pád předběhl další tým. Do cíle jsme doběhli všichni jako tým a bylo skvělou změnou mít smíšený tým. Další akce RunLabe Run v květnu 2020!

Více foto na AC facebooku.

Chcete více informací?