Vydání Business Central 2020 wave 2 je dostupné!

1. října 2020 uvolnil Microsoft pravidelné podzimní vydání Dynamics 365 Business Central 2020 wave 2, podnikového informačního systému pro středně velké a menší firmy.

Microsoft systém Dynamics 365 Business Central neustále kontinuálně vylepšuje a nyní přichází další velká aktualizace s celou řadou novinek a vylepšením funkcionalit, uživatelského prostředí, zabezpečení a výkonnosti. Dále rozšiřuje možnosti integrací se službami Microsoft 365, Azure, Umělé inteligence a dalších. 

Nově bude umožňovat integraci s Microsoft Teams tak, aby mohly týmy lépe spolupracovat a činit rychlejší rozhodnutí, díky přístupu k obchodním datům přímo z kanálů Teams.
Vylepšena je podpora převodu zákazníků ze starších verzí Dynamics NAV a také migrace z on-premises do cloud verze Business Central.

Jednou z novinek v rámci české lokalizace je postupný převod českých funkcionalit na samostatné aplikace (Extensions). V tomto vydání se poprvé objeví dvě nové, a to Core localization Pack for Czech (legislativa) a Cash Desk localization for Czech (Pokladny).

BC17CZ-Apps.png
 
Vše, co je v tomto vydání nové, naleznete přehledně na stránkách Microsoft docs.
 
Pokud máte přístup, můžete si on-premises verzi stáhnout ze zákaznického portálu Customer Source. Nejjednodušší je však možnos,t zaregistrovat si online verzi Dynamics 365 Business Central a zde si bezpečně vyzkoušet novinky v Sandbox prostředí.

S implementací Vám rádi pomůžeme!

AUTOCONT má zkušenosti z desítek implementací a známe rozsáhlé možnosti nastavení systému i jeho funkcionality. S naší pomocí je pak implementace mnohem snadnější a rychlejší.
V případě zájmu nás kontaktujte, rádi vám poradíme a pomůžeme.
 
Chcete více informací?