Úspěšně jsme představili řešení Dynamics 365

Ve čtvrtek 20. 9. 2018 proběhl v prostorách Microsoftu AC seminář s tématem Budoucnost Microsoft Dynamics AX v podobě Dynamics 365.

Úvodního slova se ujal zástupce společnosti Microsoft, který účastníkům nastínil vizi společnosti v oblasti podnikových řešení v kontextu digitální transformace podnikání. Odborníci společnosti AUTOCONT pak navázali představením celého konceptu průlomového řešení Dynamics 365 a zaměřili se především na aplikaci Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations jako nástupce podnikového systému Microsoft Dynamics AX.
 
Nebyly opomenuty ani další aplikace z rodiny Dynamics 365 pro řízení obchodu, marketingu a servisu a dostalo se i na vychytávky jako PowerApps, Flow či PowerBI. Účastníkům byla poodkryta i metodika a procesní a funkční rámec pro implementaci systému, spojený s orientací na výkon a KPI. Samostatným tématem pak bylo srovnání možností podnikových aplikací provozovaných on-premise nebo jako služby.
 
Celé dopoledne proběhlo ve velice pohodovém duchu v příjemným prostorách společnosti Microsoft. Seminář si nenechalo ujít téměř třicet účastníků z řad IT specialistů a finančních manažerů, kteří hodnotí proběhlou akci velice kladně.
Chcete více informací?