Jsme Vaše IT

Tato věta zní možná nadsazeně a příliš sebevědomě. Ale velmi dobře vyjadřuje naše cíle a ambice. Samozřejmě ne vždy a ne všude můžeme a umíme převzít odpovědnost za celé IT zákazníka. Ale případů, kdy to lze, díky přístupu majitelů a vedení firem, neustále přibývá, a to zejména v prostředí menších a středně velkých firem. Často jsme ale v této oblasti užiteční i IT manažerům středních a větších firem, v kterých probíhají změny, je třeba připravit strategii rozvoje IT či bezpečnosti nebo je v nich nouze o specialisty, a jejich zastupitelnost.

Co přinášíme majitelům
a výkonným manažerům?

Vedení firem dnes očekává od IT zpravidla jen tři věci. Podporu podnikání, spolehlivé fungování a přiměřené náklady. Víme, jak na to a jak to zařídit za rozumných podmínek. Na základě analýzy umíme připravit katalog potřebných služeb i zhodnocení stavu IT, navrhnout převzetí zodpovědnosti za provoz celého či části IT a pomocí servisní smlouvy zajistit chybějící specialisty. S jasnými náklady, spolehlivostí i vizí pro budoucnost.

Co přinášíme
IT manažerům?

Můžeme být poradcem, konzultantem či technickým specialistou pro oblasti, které je třeba díky situaci ve firmě řešit. Vyřešíme nouzi o potřebné speciality a jejich zastupitelnost a umíme pomoci i s argumentací směrem k vedení. Do provozu IT přinášíme dostupnost i možnost přesunu zodpovědnosti a garance chodu části IT na smluvního partnera.

Dlouhodobé partnerství a důvěra

Věříme v dlouhodobou spolupráci, motivaci ji udržet, kompetence, integritu a férovost. Tak také koncipujeme naše servisní smlouvy. Platíte za to, co využíváte. Potřebujete kapacitu nebo specializaci, máte ji mít. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, poskytneme ji. V rámci smluv se ale snažíme, aby k takovým stavům nedocházelo. Abyste v kterýkoli moment měli potřebný výkon za akceptovatelné náklady.

Ať už nás přizvete jako podporu interního týmu, či jako supervizora celého firemního IT, získáte:

  • Zlepšení spolehlivosti a dostupnosti IT služeb
  • Snížení rizik, zajištění zastupitelnosti, garance
  • Transparentnější průběžné náklady
  • Vyšší efektivitu, rozvoj, inovace

Soustřeďte se na to podstatné

Když máte dost kapacit na řízení, rozvoj a bezpečnost IT,
dobře zvládnuté procesy a péči o uživatele,
fungují vám firemní aplikace
a spolehlivě běží IT infrastruktura,
můžete se soustředit na váš byznys,
na to, v čem jste výjimeční.