Silná spolupráce

AUTOCONT je držitelem statutu Hewlett Packard Enterprise Platinum Partner a mnoha HPE specializací.

Více informací

Hewlett Packard Enterprise Platinum Partner
Platinum Hybrid IT and HPE Pointnext
Gold HPE Pointnext Services
autorizovaný servisní partner
Aruba Platinum
- ClearPass Policy Management Competency
- Location Services Competency

Daný statut se přisuzuje pouze firmám s vyškolenými odborníky a plněním stanoveného obratu v HPE produktech. HPE Specializace jsou součástí certifikačního programu HPE a zákazníkovi zaručují jistotu, že pracuje s autorizovaným partnerem, který má v dané oblasti technologií a řešení vysoce certifikovaný personál a praktické zkušenosti. Pro zajištění vysoké kvality a komplexní služby zákazníkovi je AUTOCONT rovněž autorizovaným servisním partnerem.


Ocenění

Společnost AUTOCONT pravidelně získává významná ocenění Hewlett Packard Enterprise. Za rok 2018 se stala absolutně největším resellerem / integrátorem HPE v České republice.


Opíráme se o špičkové technologie a kompetence

Spolupráce Hewlett Packard Enterprise a AUTOCONT je prověřena mnoha lety společných implementací, podpory a servisu. Zákazníci se mohou spolehnout na technologie, které jsou jedněmi z nejlepších v IT průmyslu a kompetence AUTOCONT specialistů prověřených stovkami náročných zakázek a projektů.

Servery

Dnešní svět je postaven na datech a požadavky na výpočetní výkon rostou exponenciální měrou. Servery Proliant společnosti Hewlett Packard Enterprise jsou dokonale připraveny. Devátá generace těchto produktů je odpovědí na trend dnešní doby

Storage

Technologie Hewlett Packard Enterprise řady 3PAR jsou moderní úložiště se vším všudy, úložiště, která vás nezklamou a poskytnou základ pro stabilní IT infastrukturu. Zajistí maximální spolehlivost i výkon pro nejnáročnější požadavky i každý rozpočet.

Networking

Společnost Aruba, která je od roku 2015 součástí Hewlett Packard Enterpise, dlouhodobě vyniká inovativními technologiemi a kvalitou produktů, které jsou podrobeny certifikovanému testování a pečlivé kontrole. I přesto všechny výrobky obsahují onsite záruku na několik let.