AUTOCONT nejlepším partnerem HPE Aruba ve střední a východní Evropě

Praha (červen 2018) – V rámci konference Atmosphere 2018 předávala společnost Aruba, která je součástí Hewlett Packard Enterprise, ocenění svým významným partnerům v regionu EMEA. AUTOCONT byl oceněn jako nejlepší HPE Aruba partner ve střední a východní Evropě.

Ve dnech 4. - 7. června 2018 probíhala v chorvatském Šibeniku celoevropská konference Atmospfere 2018. Akce přinesla společnosti AUTOCONT i významné ocenění, které odráží dlouhodobou orientaci na technologie a budování kompetencí v dané oblasti.

„Společnost Aruba považujeme za opravdového lídra nejen v oblasti bezdrátových sítí (WLAN), ale i řešení správy sítí a řízení přístupu uživatelů z jejich mobilních zařízení. Snažíme se vyhledávat technologie s potenciálem jedničky na trhu, a proto jsme se společností a jejími produkty začali pracovat již před několika lety. Poté, co se Aruba stala součástí Hewlett Packard Enterprise se spolupráce ještě více umocnila.“ uvádí k získání ocenění Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti AutoCont CZ a.s.

Ocenění reprezentuje obchodní úspěchy v technologické oblasti, které nelze dosahovat bez vybudovaných a udržovaných vysokých kompetencí a znalostí specialistů. AUTOCONT je aktuálně jediná firma v České republice, jejíž specialisté složili zkoušky Aruba Certified Design Expert (ACDX), mimo jiné důležitou součást firemního statusu HPE Platinum Partner. ACDX zkouška je velkou výzvou s náročnými požadavky na předvedení profesionality v návrhu, plánování a realizace sítí na technologiích HPE Aruba a dokazuje technickou způsobilost navrhovat rozsáhlé sítě pro všechny typy zákazníků.

„AUTOCONT je dlouhodobě náš největší český partner. Toto ocenění dokresluje a podtrhuje tuto velmi úspěšnou spolupráci. Zároveň mě osobně těší, že právě český partner získal ocenění v kategorii pokrývající celou střední a východní Evropu. To dokazuje vyspělost, profesionalitu a významnost našeho trhu, ekonomiky a země.“ Doplňuje Lubomír Galatík, obchodní ředitel HPE Aruba pro Českou a Slovenskou republiku.

Ocenění „HPE Aruba CEE Best Partner“ převzal z rukou EMEA manažerů výrobce za společnost AutoCont Tomáš Makula.