TechFórum 2019

Anketa pro účastníky konference

I. Inspirovala vás některá z dopoledních zákaznických referencí a umíte si představit využití daného řešení / služby v nějaké formě ve vaší organizaci?
II. Zaujaly vás nové cloud služby DataSpring pleAzureStack uvedené v dopolední keynote i odpolední přednášce a workshopu?
III. Mohou být pro vaši organizaci přínosné služby Cloud4Com s lokálně dostupným cloudem a podporou, které AUTOCONT zařazuje do portfolia služeb „Jsme Vaše IT“?
IV. Jsou AC Security Operations Center a AC Bezpečnostní dohled prezentované v dopolední zákaznické referenci i odpolední přednášce zajímavým tématem i pro vaši organizaci?
V. Zaujaly vás možnosti prezentovaných technologií a služeb AUTOCONT pro řešení podnikových aplikací, které opravdu pomáhají a efektivně řeší procesy?
VI. Je pro vás zajímavé téma jednoduché správy bezpečné a spolehlivé podnikové sítě nástroji z cloudu? Zaujaly vás informace o technologiích Cisco Meraki a službách AUTOCONT?
VII. Vidíte příležitost pro inovace ve vaší IT infrastruktuře s některou z částí portfolia Dell Technologies?
VIII. Zaujaly vás nové produktové technologie HPE využívající cloud (Primera, InfoSight, atd.) či možnosti Inteligentní Datové platformy nebo pořizování infrastruktury jako služby?
IX. Je oblast komplexní bezpečnosti tématem, jemuž se v organizaci věnujete či budete věnovat? Pokud ano, uvažujete o technologiích Fortinet?
X. Zaujaly vás novinky z oblasti IBM Cloudu, případně nové vlastnosti platformy IBM Power9 ?
XI. Jsou AC služby v oblasti IT vzdělávání zaměstnanců (IT specialistů, manažerů či uživatelů) využitelné i ve vaší organizaci?
XII. Trápí vás v provozu IT nějaká oblast, která by mohla rozšířit naši stávající spolupráci a v rámci konference jsme se jí nijak nedotkli?
XIII. Označte přednášky z odpolední sekce „kongres“, které vás zaujaly, umíte si představit využití či byste se o tématu chtěli dozvědět více
XIV. Označte přednášky z odpolední sekce „zámek“, které vás zaujaly, umíte si představit využití či byste se o tématu chtěli dozvědět více
XV. Jak hodnotíte organizaci konference TechFórum 2019 (program, lokalita, zvací proces, registrace, občerstvení). V komentáři uveďte, co se vám nejvíce líbilo či tipy na vylepšení.

Údaje o vás

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti AUTOCONT a.s., poskytuji ho dobrovolně v rozsahu výše uvedených údajů za účelem obchodní komunikace.