Pronájem tiskáren

Plaťte za stránku a zbytek nechte na nás

Naše tiskové služby za měsíční paušál jsou založeny na nových strojích HP PageWide. Nepoužíváme repasované ani jinak použité tiskové stroje. Po celou dobu paušálu vás budeme zásobovat originálním spotřebním materiálem – ovšem za ceny srovnatelné s neoriginálním, takže budete mít jistotu, že po ukončení smluvní lhůty (12, 24, 36 měsíců nebo déle) vám, pokud budete mít zájem je dále provozovat, zůstanou zánovní funkční stroje s originálními hlavami, válci a dalšími výměnnými částmi, které se v průběhu provozu vyměňují. Případné záruční závady odstraňují pouze naši vlastní autorizovaní servisní technici. Ve smluvním paušálu může být zahrnuto určité množství stránek měsíčně nebo nikoliv. Za další vytisknuté stránky, nad rámec počtu zahrnutého do paušálu, se platí částka za stránku. Rádi vám pomůžeme vybrat odpovídající model tiskárny a příslušenství, domluvíme délku smlouvy. Na vás bude jen kupování papíru...

Ozvěte se nám
Připište svou představu o tom, co u vás v tisku zlepšit, kolik máte tiskáren a tiskových výstupů, nebo jen své telefonní číslo nebo mail, na který se máme ozvat. Nelekejte se, složitá analýza tiskového prostředí nemusí být vždy na místě, někdy postačí i jen přátelský rozhovor.

Nízké celkové náklady na vlastnictví.
Jinak řečeno - nejvyšší celková úspora.

Tiskárny HP PageWide zaručují konkurenční výhodu v každém aspektu. Užijte si vysoký výkon bez kompromisů, mimořádnou bezpečnost a nejnižší provozní náklady ve své třídě.

Podnikové tiskárny HP PageWide

Tiskárny HP PageWide nabízejí nejnižší celkové náklady na vlastnictví ve své třídě, nejrychlejší a navíc i nejbezpečnější tisk a nejnižší spotřebu ze všech obdobných zařízení společnosti HP.

Nízké celkové náklady

Kvalita za dobrou cenu, na kterou se můžete spolehnout. Tiskárny HP PageWide zaručují nejnižší celkové náklady na vlastnictví.

Navrženo s ohledem na životní prostředí

Úspora energie prospívá naší planetě a vašemu podnikání.

Nejbezpečnější tisk od společnosti HP

Zajistěte ochranu svých zařízení, dat a dokumentů.

Podívejte se, jak si podnikové tiskárny HP PageWide vedou v porovnání s předními laserovými tiskárnami.

Technologie HP PageWide Technology - nové úsporné řešení pro kancelářské tiskové úlohy a grafický a produkční tisk
PageWide Pro 477dw (A4, barevná) - vysoká užitná hodnota, fenomenální rychlost, nízké náklady