AUTOCONT dominoval při oceňování nejlepších partnerů Dell EMC za rok 2019

Praha (duben 2019) - Společnost AUTOCONT a.s. převzala při oceňování Dell EMC partner roku hned několik ocenění, mimo jiné i dvě nejvýznamnější, které mohl díky svému zaměření dosáhnout. Z pohledu obchodního výkonu šlo o ta nejvyšší, „Partner roku“ i „Partner s největším nárůstem nového obchodu“.

Společnost Dell EMC je přední technologická firma, která je největší soukromě vlastněnou IT korporací na světě, v IT poskytující vše potřebné od klientských řešení až po datová centra. Dne 16. 4. 2019 předávala společnost Dell EMC v Praze, za přítomnosti nejvyšších manažerů českého zastoupení i regionu střední a východní Evropy ocenění nejvýznamnějších partnerů za uplynulý fiskální rok 2018/2019.

Název společnosti AUTOCONT zazněl v průběhu večera několikrát v podobě dvou významných celofiremních ocenění – „Channel Partner of the Year 2019“ a „Net New Business Partner of the Year 2019“ i díky ocenění za rozvoj spolupráce a byznysu v regionu Východních Čech - „Personal Achievement Award“ pro tým Josefa Středy.

„Velmi mě těší, že právě AUTOCONT dosáhl těchto ocenění. Je to výsledek spolupráce, která systematicky započala před několika lety a cesta to byla postupná. AUTOCONT je pro Dell EMC největším partnerem, který investuje do vzdělávání svých lidí a má silné technické dovednosti. Osobně oceňuji jeho dlouhodobou aktivitu přinášet pro Dell EMC nové zákazníky, což je pro nás strategický partnerský cíl.“  Uvádí ke spolupráci Pavel Halfar, ředitel pro partnerský prodej Dell EMC v ČR.

V rámci střední a východní Evropy jako jeden z několika partnerů a v České republice jako jediný, dosáhl AUTOCONT i pro další fiskální rok náročná obratová a certifikační kritéria partnerského programu a patří tak do nejvyšší partnerské úrovně Titanium. Splňuje podmínky kompetencí v oblastech, jako jsou Server, Storage, Networking, Workstation a Core Client Solutions i podmínky servisního partnera. Zákazníkům tak může garantovat maximální podporu, pevně vybudované zázemí specialistů ve všech regionech republiky, napříč portfoliem společnosti Dell EMC.

Z rukou generálního ředitele DELL EMC Česká republika, Jiřího Kysely a Dell EMC manažera partnerského prodeje pro střední a východní Evropu Davida Spruyta, převzali ocenění za společnost AUTOCONT a.s. pánové Miloslav Záleský a Josef Středa.