Rychlost, spolehlivost, bezpečnost, podpora změn, ekonomičnost, cloud

Stále více a více lidí ve vaší organizaci si určitě uvědomuje, že v dnešní době mobility, bezdrátového či vzdáleného přístupu k aplikacím ve firmě či stále se rozšiřujícího používání cloudových aplikací, se stala firemní síť nejkritičtějším bodem podnikové infrastruktury. Bez její funkčnosti firma prakticky „stojí“. Tradičně od firemní sítě především požadujeme spolehlivost a rychlost, ale dnes také kvůli kybernetickým hrozbám i vysokou firemní bezpečnost. Zároveň je nyní i důležitá připravenost na technologické změny či změny v organizaci a schopnost průběžnou správu řešit rychle a hlavně ekonomicky.

Chtěli byste mít síť s výše uvedenými vlastnostmi, která je vašimi IT specialisty spravovatelná jednoduše s jedním nástrojem, vzdáleně v jakékoliv lokalitě a tedy s úsporou provozních nákladů? Nebo chcete mít infrastrukturu sítě postavenou na platformě, která umožní poskytovat spolehlivé, rychlé a ekonomické provozní a servisní služby externímu dodavateli? Případně, umíte si představit, že celou firemní síť a její bezpečnost si pořídíte a necháte provozovat formou služby?

Tyto vlastnosti můžete získat se speciálním Cisco řešením a AUTOCONT službami za velmi zajímavých finančních podmínek. A to v situaci, kdy potřebujete inovovat celou podnikovou síť a nebo jen její části (přepínače, wifi, bezpečnost). Pokud jsme vás zaujali, čtěte dále.