Jaké aktuální možnosti přináší firmám Office 365 a Microsoft 365?

Nižší náklady, vyšší efektivitu a bezpečnost, zrychlení a produktivitu.

6. listopadu 2018 / 9.00 - 13.00 / Hotel Tereziánský dvůr, Jana Koziny 336, Hradec Králové

O tom, že Microsoft Office 365 zdaleka není ten „Office“, jak onen nejpoužívanější firemní balík kancelářských aplikací historicky známe, asi tuší většina z nás. Ale jak moc tato nová platforma dokáže ovlivnit efektivitu firemních procesů a spolupráce, už zas tolik detailně nevíme. Nových možností je totiž mnoho, a jen ti, co rutinně používají širokou paletu Office 365 cloud aplikací ví, jaká je v nich síla. Víte o tom, co vše pro zrychlení komunikace a spolupráce ve firmě přináší aktuální možnosti Outlooku, Skypu, OneDrive, To-Do, Planneru či Teams? Co pro firemní procesy a práci s daty nabízí Flow, Power BI či PoweApps? A jaké další výhody vedle vyšší úrovně zabezpečení firmě přinese integrované řešení Microsoft 365?

Ušetřete, zvyšte produktivitu, zrychlete a utečte konkurenci. Zjistěte, jaká navazující řešení a služby k oblasti přidává společnost AUTOCONT.

Program

  • 9:00 Registrace
  • 9:15 Zahájení semináře
  • Možnosti vybraných Office 365 aplikací - zrychlení výměny informací ve firmě o 50 %, spolupráce na dokumentech v reálném čase, online schůzky jako nástroj, který šetří čas a peníze, řízení projektů a vizualizace úkolů, přehled obchodních informací s PowerBI.
  • Navazující řešení AUTOCONT - sada praktických modulů pro efektivní tvorbu firemního portálu - AC Portal 365, zabezpečení firemních informací pomoci AC DataProtector pro Office 365 či unikátní řešení pro skutečnou bezpečnost citlivých firemních e-mailů a souborů.

Pozvánka ve formátu pdf

Za společnost AUTOCONT a.s. vás srdečně zve

Josef Středa
ředitel regionálního obchodního centra

V případě zájmu o další informace k akci kontaktujte Michaelu Obrtalovou
telefon: +420 731 629 877, email: michaela.obrtalova@autocont.cz