VMWare

Vmware

Společnost VMware přinesla technologii virtualizace serverů na platformu x86 a tak umožnila a umožňuje zákazníkům provozovat na jediném fyzickém serveru více virtuálních strojů. Takto lze zvýšit využití výpočetních zdrojů, snížit náklady na hardware a být nezávislý na HW platformě. Virtuální infrastruktura přináší centrálně spravované výpočetní zdroje s vysokou dostupností.

O společnosti

VMware, Inc. byl založen v roce 1998 a dnes je VMware lídrem v oblasti virtuální infrastruktury. Přes 4 millióny uživatelů z více jak 20 000 zákaznických společností se spoléhají na řešení VMware v oblastech konsolidace serverů, business continuity, zdokonaleného vývoje software, virtualizace desktopů a mnoha dalších. Více informací na www.vmware.com

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

VMware Solution Provider Premier Partner

Společnost AUTOCONT dosahuje úrovně VMware Solution Provider Premier Partner. Status Premier Partnera je zárukou pro zákazníky, že při návrzích a realizaci virtualizačních řešení spolupracují s profesionálním dodavatelem té nejvyšší úrovně.

Master Services Competency in Data Center Virtualization

Kompetence VMware Master Services pro virtualizaci datového centra označuje odborné znalosti v oblasti poskytování prostředí VMware vSphere a služeb digitální infrastruktury. Specialisté AUTOCONTu díky svým odborným znalostem dokázali jako jedni z prvních v regionu získat potřebné certifikace a získat tak kompetence k návrhům a realizacím virtuálních datacenter dle VMware principů a metodiky.

Kontakty

Ondřej Pálenič
ondrej.palenic@autocont.cz