Logo eKatalog Logo AutoCont

Seriózní business laptop

Celodenní výdrž baterie v robustním a odolném, přitom velmi lehkém těle business laptopu ThinkPad T480 nabízí mnoho možností jak pozvednout svůj výkon. Model od Lenova je specializován přesně na míru všem, kteří potřebují být výkonní a přesní. Tomu odpovídá i skvělý hardware, úžasné zabezpečení proti firemní špionáži a klávesnice, jež vydrží několik tisíc úderů každý den.

47 865 | 57 917 s dph
Více info

Zrychlete podnikání

Odnímatelné modely HP Elite x2 1012 jsou optimalizovány pro tu nejrychlejší a nejpohodlnější spolupráci s kolegy. S vyváženou a dobře propojenou kombinací výkonu počítače a neomezené přenositelnosti zařízení HP Elite x2 spojuje možnosti notebooku a mobilitu tabletu, abyste mohli pracovat bez omezení.

25 957 | 31 408 s dph
Více info

Prestižní Hi-End

Řada Portégé X30-D znázorňuje, jak se vyrábí notebooky s hrdostí. Celý proces výroby od designu přes sestavení a zabalení produktu se odehrává výhradně v továrnách Toshiba. Modely Portégé jsou tak schopny zajistit skvělý výkon i přesto, že jsou lehké a tenké. Díky nově vyvinuté technologii chlazení Hybrid Air Cooling se nepřehřívají a vše běží hladce a rychle, přesně tak, jak potřebujete.

46 950 | 56 810 s dph
Více info

Zábava pracovat

Poslední procesory od Intelu, více úložné paměti a dramatické vylepšení grafiky. To je Dell Inspiron 5570. Svou práci zabezpečíte díky populárnímu snímači otisku prstů a se vším ostatním vám pomůže asistent Windows Hello. Omezení v podobě nutnosti být připojen odpadá na desítku hodin díky nové baterii.

22 902 | 27 711 s dph
Více info

Laptop pro firmy

Pokud pro svůj podnik hledáte spolehlivý notebook s dobrým výkonem a kvalitní obrazovkou za výbornou cenu – Lenovo pro vás má řešení. Model V110 dokáže uspokojit potřeby vašeho podniku dnes i v budoucnu. Tento lehký, cenově dostupný 15,6" notebook se pyšní moderním designem a displejem s vysokým rozlišením, který funguje stejně dobře v kanceláři jako pod širým nebem. K dispozici je možnost využití rozšířené záruky a podpory.

7 523 | 9 103 s dph
Více info

Ultra-slim od HP

Nejmodernější ultra-slim design HP Probooku 640 G4 doručuje skvělé podmínky pro jakoukoliv činnost. K tomu přidává oceňovaný hardware a software, zabezpečení na špičkové úrovni a možnost flexibilního nastavení přesně pro vás.

18 813 | 22 764 s dph
Více info

Revoluční procesory

Dell představuje novou generaci laptopů Vostro, opírající se o procesory Kaby Lake, DDR4 paměti a možnost vybrat si z konfigurací s integrovanou i dedikovanou grafickou kartou. Do 15'' vejdou i dva disky a za zmínku stojí i přítomnost VGA portu. Určeno zejména pro menší firmy, kde je klíčový každý článek. Potěší i numerická klávesnice.

15 752 | 19 060 s dph
Více info

Tenčí, lehčí, odolnější

Další generace extrémně odolných laptopů do pracovního prostředí, které nezná žádné kompromisy. Getac S410 má výkon pro jakoukoliv početní operaci, zabezpečení nejvyšší úrovně a procesory Intel nové generace. Přitom je na rozdíl od svého předchůdce o 29 procent tenčí a 23 procent lehčí s efektivnějším úsporou baterie pro práci kdekoliv.

39 017 | 47 211 s dph
Více info