Logo eKatalog Logo AutoCont

Hit přichází

Samsung Galaxy S9. To není jen lepší fotoaparát. Je to výkonný pomocník, který se přes dokovací modul DeX bleskem promění v počítač. Stačí připojit myš, klávesnici a monitor. Se dvěma SIM ve standardu jej spolehlivě použijete ve všech sítích. To, co jiní považují za inovace, je u telefonů Galaxy už dávno standardem. Voděodolný design nebo bezdrátové nabíjení jsou drobnosti, které však mají veliký dopad na uživatelské pohodlí při každodenním používání. Zabudované zabezpečení KNOX ochrání data před zvídavýma očima slídilů a ještě vážnějšími bezpečnostními riziky. Bezpečnostní řešení Samsung Knox poskytuje vašemu Galaxy S9 a S9+ několik vrstev spolehlivé ochrany už od hardwarové úrovně. Nová technologie odemykání telefonu kombinuje výhody rozpoznání obličeje se skenerem oční duhovky. Takže svůj smartphone aktivujete i při slabším světle. Stačí synchronizovat vaše přístroje prostřednictvím účtu Samsung a otevře se vám možnost neomezeného sdílení fotografií a videí. Takže ať už jste kdekoliv, to důležité budete mít vždy s sebou. A jako bonus získáte revoluční fotoaparát, který se přizpůsobí jako lidské oko. Ve tmě se clona rozšíří, aby zachytila co nejvíce světla. Za světla se clona zúží, aby byly vaše snímky co nejostřejší. Fotí fantasticky i ve tmě. A záběry promění na zážitky v práci i doma.

18 181 | 21 999 s dph
Více info

Fototrhák z kovu a skla

Tenké tělo představuje kvalitně zpracovanou kombinaci kovu a skla, která i přes větší displej pohodlně drží v dlani a dá se ovládat jednou rukou. Okraje jsou jako u všech modelů tradičně zaobleny a Honor 9 Lite tak nabízí nejmodernější design na trhu. Skvěle se jeví i displej nebo kvalitní čtečka otisku prstů, díky níž bude váš přístroj zabezpečen na tu nejvyšší úroveň.

5 320 | 6 437 s dph
Více info

Čistý Android

Model Mi A1 byl vyvíjen ve spolupráci s firmou Google, a to má za následek čisté androidové prostředí. Výkon zajišťuje osmijádrový Qualcomm Snapdragon a 4 GB RAM. Připravena je i dostatečná velikost úložiště. Potěší podpora LTE na všech u nás používaných frekvencích a to na obou kartách, stejně jako kvalitní zabezpečení nebo solidní kamera.

5 015 | 6 068 s dph
Více info

Sportujte chytře

Ať už chcete posunout svůj výkon na novou úroveň, nebo si jen aktivně odpočinout, Watch S3 od Apple vám pomůže. Díky výškoměru, voděodolnosti, hlídání tepové frekvence a dalším aplikacím získáte ze svého tréninku maximum. Užitečný pomocník vás upozornění na změnu ve zdravotním stavu či připomene nutnost odpovědět na pracovní mail.

8 841 | 10 698 s dph
Více info

Legenda se vrací

Kromě změny barvy došlo u černé verze KeyOne i k zvýšení paměti vnitřního uložiště na lépe použitelných 64 GB. Telefon jinak zachovává svou výbornou výbavu i skvělou klávesnici s možností nastavení rychlých zkratek aplikací. Padne přesně do ruky a je první volbou pro všechny profesionály, kteří potřebují mít přesnou a vždy dostupnou kontrolu nad svým dnem.

14 379 | 17 399 s dph
Více info

Apple Pay i v Česku

Možnosti platit přes aplikaci v zařízení od Apple se můžeme dočkat již v následujících měsících, jak vyplývá ze zprávy pro investory od společnosti Moneta. Podle reakcí bankovního trhu je předpoklad široké podpory i od dalších komerčních ústavů. Vše závisí na rozhodnutí Apple, zda v ČR danou službu spustí ihned, nebo počká na aktualizaci iOS 11.3.

Více info

Famózní foto

Nejvýkonnější možný hardware, první mobilní 4K displej a technologie Motion Eye™, jež dokáže zachytit i oku nepostřehnutelný pohyb. K tomu příjemné ovládání, velký počet podporovaných aplikací a pro milovníky značky i zachování bočních rámečků. Xperia XZ s množstvím chytrých funkcí je dosud nejpokročilejším smartphonem v naší nabídce.

15 124 | 18 300 s dph
Více info