Elektřina, plyn, teplo, voda

Pojmy energie, elektřina, plyn a teplo jsou v poslední době velmi frekventované. Energetika a teplárenství patří mezi důležité oblasti každodenního života nás všech, na dodávce energií jsme v podstatě všichni závislí.

Spolehlivost je v této oblasti velmi zásadní. A spolehlivý provoz od výroby, přes správu a odečty měřidel, evidenci korporátních i individuálních zákazníků, až po účetnictví, fakturaci, řízení pohledávek, správu majetku a manažerské výstupy se dnes bez podpory špičkových informačních technologií neobjedou. Oborových referencí v dané oblasti máme hned několik.

Prodejci a distributoři elektřiny

Rostoucí počet prodejců a distributorů elektřiny přináší silný konkurenční tlak. Noví prodejci potřebují v co nejkratším čase zprovoznit funkční a odladěný informační systém pro zajištění základních procesů, zejména evidenci klientů a smluv, fakturaci, správu pohledávek a ekonomiku.

Na základě předchozích zkušeností s IT řešeními pro rozúčtování a fakturaci energií a služeb jsme pro prodejce a distributory energií vytvořili řešení AC ProEnergo. Je rychle zprovoznitelné, robustní a přitom přizpůsobitelné novým požadavkům. Současně řeší i potřebné náležitosti trhu s elektřinou, např. komunikaci s operátorem trhu nebo hromadný tisk a rozesílku faktur.