Řešení Knox

Podívejte se, jak může mobilní bezpečnostní platforma Knox společnosti Samsung posunout vaši firmu dopředu. Základními prvky jsou Enrollment, Configure, Manage a E-FOTA.

Knox Mobile Enrollment

Aktivujte desítky, stovky, tisíce nových tabletů a mobilů ve vaší organizaci najednou. Nemusíte je nastavovat po jednom. Hned po vybalení z krabice se každému uživateli jeho zařízení automaticky nastaví podle firemních politik a přiřadí k MDM/EMM platformě, pokud některou používáte. Pokud nemáte žádnou, zkuste Samsung Manage pro Android a iOS, vyplatí se!

Podrobnosti (EN)

Knox Configure

Vzdáleně konfigurujte všechna Samsung zařízení ve své organizaci. Zařízení musejí podporovat KNOX (je to vetšina aktuálních modelů, vyjma těch nejlevnějších, určených pro domácí uživatele). Můžete si zařízení zamknout tak, že uživatel bude mít přístup pouze k jedné aplikaci (sklad, biometrie, ERP, CRM) – a nebude mít možnost na zařízení cokoliv změnit nebo konfigurovat. Může mít vypnutý fotoaparát, mikrofon, USB nebo další hardwarové prvky.

Podrobnosti (EN)

Knox Manage

Spravujte podnikovou flotilu mobilních zařízení ve vaší organizaci jednoduše a snadno. A levně. Srovnejte řešení s ostatními platformami na trhu. Knox Manage ovládá platformy Android, iOS a Windows 10.

Podrobnosti (EN)

E-FOTA

Aktualizace a verze operačního systému všech vašich zařízení pod jednou kontrolou. Na různá zařízení různé verze systému? Žádný problém!

Podrobnosti (EN)

AUTOCONT partnerem SEAP - komunity vývojářů Samsung