AUTOCONT oceněn jako IBM SOFTWARE partner roku

Praha (duben 2019) - Společnost AUTOCONT a.s. získala ocenění IBM partner roku v kategorii SOFTWARE za rok 2018. Jde o významné ocenění z mnoha oblastí softwarové spolupráce – Security, Digital Business Automation, Spectrum Software, FileNet, Watson a další.

Společnost IBM je přední technologická firma zabývající se cloud platformami a kognitivními řešeními. Je největším, technologickým a poradenským zaměstnavatelem na světě s více než 380 000 zaměstnanci, ve 170 zemích. Nabízí mnoho typů hardwarových a softwarových řešení pro IT infrastrukturu, bezpečnost i byznys a její moderní platforma umělé inteligence Watson buduje nové průmyslové byznys standardy.

Pro AUTOCONT je tedy velkou poctou, že byl oceněn nejlepším partnerem roku 2018 napříč softwarovými technologiemi společnosti IBM. Slavnostní předání cen proběhlo na výročním setkání partnerů v Cloud 9 Sky Baru hotelu Hilton v Praze.

„Velmi nás těší, že společnost AUTOCONT, jako jedna z předních IT společností v regionu, investuje do kompetencí a spolupráce s IBM, a tak významně napomáhá přinášet našim společným klientům přidanou hodnotu prostřednictvím špičkových IT technologií. Práce s profesionálním týmem AUTOCONT specialistů nás zároveň posouvá dál k lepšímu poznávání lokálních výzev, kterým čelí naši společní zákazníci,“ uvádí ke spolupráci Miroslav Marko, ředitel pro partnerský prodej IBM v ČR a SR.

AUTOCONT a.s. je držitelem statusu IBM Gold Business Partner, má úroveň Expert pro technologické oblasti Security Operations and Response a Digital Business Automation a úroveň Specialist pro oblasti Spectrum Software Defined Infrastructure, Power Systems a Storage Systems. Autorizován je ale i pro IBM technologie a oblasti jako jsou Collaboration Solutions, Data Science and Business Analytics, Watson and Cloud Platform, IBM Global Financing a další.

Z rukou ředitelky IBM Zuzany Kocmaníkové a IBM Business Partner Managera Miroslava Marka převzali ocenění za společnost AUTOCONT a.s. pánové Walter Pavliš a Leoš Stránský.