Servery AutoCont Mercury

Robustní, modulární, kompatibilní a úsporné. To jsou servery AUTOCONT MERCURY, založené na špičkových serverových komponentách INTEL®. Procesory, základní desky, šasi, SSD disky i přídavné karty jsou známé svou legendární kompatibilitou. Řada serverů AUTOCONT MERCURY - to jsou optimalizované a vyvážené konfigurace adekvátní zadanému účelu použití. Vybíráme pro vás už předem, testujeme, zahořujeme - a nabízíme jen předem ověřené konfigurace.

Spolehlivost a záruka

Tříletá záruka, servisní balíčky a dostupnost servisu ve 30 servisních místech ČR a SR, to je výhoda nejen serverů, ale naší široké servisní sítě, která pokrývá všechny regiony. Záruka s opravou následující pracovní den je u nás standardem bez dalších příplatků. Nadstandardní servisní balíčky s opravou následující nepracovní den nebo do 8 hodin 24/7 jsou k dispozici za příplatek.

Držíme krok s dobou

Na neustálé update našich serverů se můžete spolehnout. Neustálý vývoj firmware garantuje společnost Intel®, jeden z největších vendorů v oblasti IT. Po celou dobu morální životnosti serveru je poskytováno update všech jeho komponent.

AutoCont Mercury 7000

Spolehlivý jednoprocesorový základní server pro menší organizace a základní aplikace. Jeho základem je Intel® Server Board S1200. Můžete si vybrat z provedení 1U rack nebo 4U tower. Osazujeme procesory Intel® Xeon™ řady E3-1200 v6. Podle nároků zákazníka jsou volitelně vybavené managementem, možností rozšíření úložišť i procesoru: Model RPS pro základní nároky, RPL jako tower s volitelným managementem, RPO do racku s rozšiřujícím adaptérem pro I/O, RPM do racku s I/O adaptérem a podporou výkonnější grafiky.

AutoCont Mercury 9000

Optimální dvouprocesorový server s redundancí a velkou variabilitou pro střední i větší organizace a náročné aplikace. Uplatnění najde jako server pro ERP, big data, storage a cloudová prostředí. Maximálně flexibilní a konfigurovatelný pro každé prostředí. Volitelný rozměr 1U nebo 2U, I/O moduly, s podporou 24 pozic pro 2,5“ disky nebo 12 pozic pro 3,5“ disková zařízení, až 24 paměťových slotů je určeno i pro nejvyšší nároky na operační paměť a diskový prostor.

Přejete si projektovou cenu nebo konfiguraci na přání?
Požádejte si o přehled konfigurací.

Používáme procesory Intel(r) Xeon(r) Platinum/Gold/Silver/Bronze

Používáme SSD disky Intel(r)

Podniková databáze bez diskových polí umístěná pouze na flashích? A proč ne?

Problémem, který trápí řadu šéfů IT oddělení podniků, není nedostatečná kapacita úložného prostoru pro databázové aplikace, ale nedostatek IOPS výkonu při co možná nejmenší odezvě (latenci). AutoCont umí nabídnout technologie a vybavení, které vyhoví i nejnáročnějším zákazníkům.

Více info