KARIÉRA

Dveře jsou otevřené.
Jen vejít.

Hledáme zkušené i talentované lidi.
Dobré lidi - v prvé řadě.
S touhou růst a měnit svět.

Co vás čeká

Velké projekty

V oblasti moderní IT infrastruktury, cloudových informačních systémů, digitalizace průmyslu, umělé inteligence, internetu věcí.

Velcí klienti

Pracujte s námi pro ČEZ, O2, Škoda Auto, Innogy, McDonald's, ale i desítky významných organizací v regionech ČR. A jdeme do Evropy.

Velká motivace

Kromě zázemí a zajímavých výhod velké firmy, nabízíme úspěšným lidem opravdový „růst“ projektů, příležitostí, platu a kariéry.

Co byste měli vědět

Hranice neexistují, záleží jen na vás.

Spojením české IT jedničky AUTOCONT se silnou nadnárodní korporací KKCG prakticky neexistují hranice vašeho růstu. Může se stát, že už brzy budete vytvářet vlastní týmy či za pár let už povedete mezinárodní projekty pro polskou, německou nebo třeba i americkou firmu.
Jasně, pořád jsme velká firma, ve které jde o byznys v první řadě. Plníme cíle, nakopáváme projekty, pečujeme o klienty. Ale zároveň se opravdu staráme o vlastní lidi - nabízíme jim zajímavé výhody i příležitosti pro rozvoj, lidský přístup a přátelskou firemní kulturu.

Atmosféra, která se nevidí.

Kvalita práce a kvalita života.

Pracujeme na reálných projektech pro zajímavé firmy na trhu. Opíráme se o know-how, smysluplné procesy a systém péče o klienty, o schopné manažery, a o vás. Respektujeme lidi a jejich představy. Když odvádíte nadstandard, máte i nadstandardní možnosti pracovat i žít si podle svého.

Na co čekáte

Občas to je v životě jednoduché. Prostě kliknete, rozhodnete se a něco změníte. Vstoupíte do správných dveří a věci jdou líp než předtím.
A my máme dveře právě otevřené.
Jste ještě na škole?
Využijte studentský program.
NASTUP