Proč by vás ServiceNow nemělo nechat chladnými

Cloudové řešení ServiceNow získává stále větší podíl na celosvětovém trhu, a to nejen v oblasti IT Service Managementu. IT Service Management je disciplína, která je systematicky dlouhodobě aplikovaná i v ČR, nadnárodní systémy, které ale byly pro danou oblast vyvinuty a používány sebou vlečou mnohaletou zátěž vývoje na historických platformách a nutnost podpory starých řešení.

Proto vycházející hvězda ServiceNow, která se zrodila v roce 2011 do doby cloudové a byla vyvinuta agilními způsoby, které používá i pro nasazení u zákazníků, tak rychle roste, dobývá silné pozice a nachází oblibu u zákazníků. V různých oblastech (jako je třeba ITSM, Risc Management, ale i další) se stává lídrem Gartnerových magických kvadrantů. Nastartujte produktivitu a transformujte IT v rámci vaší organizace pomocí moderní cloudové platformy ServiceNow. Umožní vám poskytovat mnohem vyšší úroveň řízení dodávky služeb a nemusí se jednat jen o oblast IT.

AUTOCONT vám s moderními nástroji ServiceNow pomůže především zde:
Systémy pro IT Service Management
Systémy pro řízení rizik a dodržování předpisů
Systémy pro tvorbu byznys aplikací

A proč si v případě uvažování o platformě ServiceNow vybrat společnost AUTOCONT? Díky těmto důvodům nemůžete být na pochybách, že pro řízení získáte tu nejlepší kombinaci technologie, kompetencí a zkušeností.