Pointnext služby

Nové myšlení odhaluje nové možnosti

Více informací

Představujeme HPE Pointnext

HPE Pointnext je inovativní organizace zabývající se službami v oblasti provozu a podpory IT, která je navržena tak, aby efektivně a jednoduše zabezpečovala potřeby hybridního IT světa. Jako technologický partner HPE vám můžeme pomoci s prodloužením záruk, s ekonomickým servisem, rychlou podporou i provozními službami vaší vlastní infrastruktury i infrastruktury v cloudu.

Foundation Care

Stála podpora, díky které bude vaše podnikání hladce fungovat. Služba HPE Foundation Care je nejčastěji prodávaná služba k novému hardwaru. Tato služba přináší spojení základní a technologicky specifické podpory poskytující jednoduchost a přehlednost vašeho hardwaru.

Proactive Care

Předcházejte a řešte problémy rychleji. Služba HPE Proactive Care se zaměřuje na moderní prostředí IT. Spojuje pečlivě navrženou kombinaci proaktivního poradenství, automatických upozornění, proaktivních správ a rychlé odborné technické podpory.

DataCenter Care

Služba, která otvírá možnosti posunu ke cloud řešením. Na míru šitá podpora, která kombinuje průběžnou komplexní péči o IT infrastrukturu zákazníka a pomoc s rozvojem vašeho IT v souladu s nejnovějšími trendy. Služba Datacenter Care je nejvyšší úrovní technické podpory společnosti HPE.

Flexible Capacity Services

Zjednodušte si plánování financí platbami jen za to, co ve skutečnosti používáte. Tato služba umožňuje sladit výdaje za IT infrastrukturu dle vašich aktuálních potřeb i jejich změn. Vyhnete se hromadění techniky, uvolníte zdroje v nevyužité infrastruktuře a dosáhnete vytoužených projektů přinášející zisk i s konkurenční výhodou.