Chytřejší konferenční místnosti, chytřejší schůzky

V dnešním světě podnikání je každá minuta drahá. Proto zaměstnanci potřebují chytřejší prostory ke schůzkám, které zvýší produktivitu práce. Potřebují konferenční místnosti, které zajistí, že schůzka začne včas a že se k ní připojí pracovníci odkudkoli.

Co je software Intel® Unite™?

Software Intel® Unite™ je základem pro bezpečné, propojené konferenční prostory, kde nezáleží, zda vaši zaměstnanci sedí kolem jednoho stolu nebo na druhém konci světa. Přitom schůzku lze vždy zahájit během okamžiku. Jedná se o snadno použitelné řešení, které díky výkonným technologiím Intel zlepšuje spolupráci uživatelů a současně zjednodušuje správu IT.

  • Minipočítače s procesory Intel® Core™ vPro – nejnovější procesory Intel Core vPro zajišťují špičkové zabezpečení a výkon spolu s inovativními možnostmi bezdrátového připojení. Konferenční místnosti vybavené vybranými minipočítači s procesory Intel Core vPro tvoří základ řešení Intel Unite.
  • Software Intel Unite – tento software běží na klientských zařízeních a umožňuje účastníkům schůzky připojit se odkudkoli a v reálném čase pracovat s příslušnými materiály.

Začněte schůzku během okamžiku

Díky vybavení konferenčních místností vybranými minipočítači s procesory Intel Core vPro a instalaci aplikace Intel Unite na klientská zařízení se mohou lokální i vzdálení pracovníci ke schůzce připojit rychle a bezdrátově

Zapomeňte na kabely
Použitá technologie zajistí připojení účastníků schůzky k novým i stávajícím obrazovkám, projektorům a interaktivním tabulím. Již nemusíte ztrácet čas hledáním správného kabelu nebo adaptéru

Spolupracujte v reálném čase
Účastníci mohou odkudkoli prohlížet, anotovat a sdílet dokumenty – vždy a okamžitě. Po skončení schůzky lze materiály distribuovat pomocí vestavěné funkce pro přenos souborů.

Sdílejte obrazovku
Jediné zařízení s procesorem Intel® Core™ vPro™ a aplikací Intel Unite™ umožní pracovníkům bezdrátově sdílet obrazovky v režimu peer-to-peer sharing.

Jednodušší správa IT

Technologie Intel vPro umožňuje integrovat software Intel Unite do vaší stávající IT infrastruktury a využít nástroje pro správu, systémy a postupy, které již používáte.i Díky zjednodušení technologií infrastruktury konferenčních místností můžete navíc snížit náklady a zlepšit možnosti správy.

Bezpečnější schůzky
Pro vyšší zabezpečení musejí účastníci pro připojení ke schůzce zadat příslušný rotující PIN kód. Lze také povolit, aby se schůzky mohli zúčastnit i hosté mimo vaši síť, případně aby využívali funkce softwaru Intel® Unite™, aniž by se k vaší síti připojili.

Ochrana dat
Zabezpečení odpovídá úrovni pro použití v podnikovém prostředí. Data jsou šifrována 256bitovým protokolem Secure Sockets Layer (SSL) a zůstávají pouze v podnikové síti, tedy uvnitř virtuálního prostoru vaší firmy, aniž by bylo nutné použít jakékoli řešení třetí strany.

Možnosti vzdálené správy
Díky nástrojům pro vzdálenou správu, které technologie Intel vPro nabízí, lze spravovat všechny počítače v konferenčních místnostech. Můžete tak odkudkoli provádět základní úkony, instalovat bezpečnostní aktualizace nebo dělat potřebné opravy. A to vše pomocí snadno použitelného administrátorského portálu.

Spojte lidi, řešení a platformy

Software Intel Unite již nyní vytváří chytré konferenční prostory a spojuje všechny pracovníky snadno a bezpečně. Budoucí inovace se budou týkat těchto oblastí:

  • Ovládání místnosti – ovládání vybavení, jako je osvětlení, hlasitý poslech telefonu, kamera či klimatizace. Dále práce s technologií pro teleprezenci nebo usnadnění plánování času pomocí integrace kalendáře konferenční místnosti.
  • Podpora více operačních systémů – aktualizovaná podpora operačních systémů Windows* a Mac* OS X* a v budoucnu také podpora klientů na platformách, jako je Android*, prohlížeč Google Chrome* a iOS.
  • Větší výběr – jedno unifikované prostředí využívající software Intel Unite a konferenční řešení, jako je Microsoft Lync* nebo Cisco TelePresence*, s možností zvolit hardware, software a platformu konferenční místnosti.

Další info o řešení Intel Unite pro dokonalejší spolupráci: intel.com/unite