Fortinet nástroje pokročilé obrany aneb štěstí přeje připraveným!

Společně si projdeme několik posledních známých kybernetických incidentů a zkusíme si v nich najít vlastní ponaučení. Proč a jak k nim došlo? Identifikujeme ona slabá místa, která usnadnila kompromitaci a dost možná, že si taková najdete i ve své síti! Společně si zmapujeme vhodné produkty a jejich kombinace, ale nejen k udržení obranné linie, leč k přímému ohrožení akce útočníka. Ukážeme si, jak jeho činnost v síti včasně identifikovat, zmapovat a hlavně zastavit. Lapit přitom útočníka „na med“ s nástrojem FortiDeceptor není nikterak složité a podobně snadná může být identifikace škodlivého kódu v síti. Je tedy sandboxing mrtvý, nebo se bez něj stále neobejdeme? A co antivirus, je přežitý? Dáme vám odpovědi a představíme aktuální trendy v zabezpečení stanic. Dozvíte se nejen to, co se skrývá za pojmem EDR a jaké unikátní vlastnosti v tomto ohledu nabízí FortiEDR, ale i to, jak doplňuje zavedený FortiClient. Víte, proč je důležité mít zdravou nedůvěru v případě přístupu uživatelů k síti? Aneb, zero-trust jako pojem, který říká nevěřte nikomu! Jak tento záměr v síti prosazovat? A neopomeneme stále důležité a opět aktuální téma – vzdálený přístup. Ukážeme, jaké produkty pro něj má připravené Fortinet a že klientskou VPN to končit nemusí!

To vše završíme odpovědí na nejdůležitější otázku života správce: „Jak si mohu ověřit, že mám vše patřičně bezpečné?“ Neváhejte s registrací, neb nepůjde o běžný produktový webinář, ale o shrnutí zajímavých postřehů, jak zásadně vylepšit zabezpečení vaší sítě.

Datum a čas / 21. října 2020, 10:00 – 11:15 hod.

Odkaz na přihlášení do online přenosu obdržíte po vaší registraci formou přílohy pro uložení do svého kalendáře. Těšíme se na vás.

Detaily k programu a registraci zde

Srdečně zvou

Jan Václavík
Systems Engineer, CEE, Fortinet

Jaroslav Vazač
manažer oblasti nabídky AUTOCONT a.s.

Ondřej Pálenič
produktový manažer AUTOCONT a.s.