HP Inc.

HP

Společnost HP Inc. (zkráceně HP) vznikla 1.11.2015 rozdělením Hewlett-Packard Company do dvou veřejně obchodovatelných společností, HP zastřešuje obchodní činnost v odvětví tiskáren a osobní výpočetní techniky. Vizí společnosti je vytvářet technologie, které každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli.

O společnosti

Hewlett-Packard Corporation založili v roce 1939 spolužáci z univerzity v Standfordu Bill Hewlett a Dave Packard. Společnost Hewlett-Packard je na našem trhu přítomno nepřetržitě od r.1967 (tehdy prostřednictvím HP Vídeň), v r. 1979 vzniklo obchodní zastoupení HP v Československu. Firma Hewlett-Packard Československo, spol. s.r.o. byla založena v roce 1991 a v r.1993 převzaly funkce dvě nástupnické organizace pro Česko a Slovensko. Významnými milníky je spojení se společností Compaq Computer v roce 2002 a vydělení společnosti HP Inc. v roce 2015.
Více informací na na www.hp.cz

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

AUTOCONT je držitelem statutu HP Platinum partner a mnoha HP specializací – viz detaily. Statut HP Platinum partner se přisuzuje pouze firmám s vyškolenými odborníky a plněním stanoveného obratu v HP produktech. HP Specializace jsou součástí certifikačního programu HP a zákazníkovi zaručují jistotu, že pracuje s autorizovaným partnerem HP, který má v dané oblasti technologií a řešení vysoce certifikovaný personál a praktické zkušenosti. Pro zajištění vysoké kvality a komplexní služby zákazníkovi je AUTOCONT rovněž autorizovaným servisním partnerem. Společnost AUTOCONT pravidelně získává významná ocenění HP – poslední například zde.

Kontakty

Petr Ježek
petr.jezek@autocont.cz