Hewlett Packard Enterprise

HPE

Společnost Hewlett-Packard Enterprise (zkráceně HPE) vznikla 1.11.2015 rozdělením Hewlett-Packard Company do dvou veřejně obchodovatelných společností, HPE zastřešuje obchodní činnost v odvětví infrastruktury informačních technologií, software a služeb. Společnost chce zákazníkům pomáhat akcelerovat jejich podnikání, vývojem a využíváním špičkových technologií přeměňovat myšlenky v přidanou hodnotu – měnit tak odvětví, trhy i život.

O společnosti

Hewlett-Packard Corporation založili v roce 1939 spolužáci z univerzity v Standfordu Bill Hewlett a Dave Packard. Společnost Hewlett-Packard je na našem trhu přítomno nepřetržitě od r.1967 (tehdy prostřednictvím HP Vídeň), v r. 1979 vzniklo obchodní zastoupení HP v Československu. Firma Hewlett-Packard Československo, spol. s.r.o. byla založena v roce 1991 a v r.1993 převzaly funkce dvě nástupnické organizace pro Česko a Slovensko. Významnými milníky je spojení se společností Compaq Computer v roce 2002 a vydělení společnosti Hewlett Packard Enterprise v roce 2015.
Více informací na www.hpe.cz.

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

AUTOCONT je držitelem statutu Hewlett Packard Enterprise Platinum Partner a mnoha HPE specializací – viz detaily. Daný statut se přisuzuje pouze firmám s vyškolenými odborníky a plněním stanoveného obratu v HPE produktech. HPE Specializace jsou součástí certifikačního programu HPE a zákazníkovi zaručují jistotu, že pracuje s autorizovaným partnerem, který má v dané oblasti technologií a řešení vysoce certifikovaný personál a praktické zkušenosti. Pro zajištění vysoké kvality a komplexní služby zákazníkovi je AUTOCONT rovněž autorizovaným servisním partnerem. Společnost AUTOCONT pravidelně získává významná ocenění Hewlett Packard Enterprise – poslední například zde.

Kontakty

Petr Ježek
petr.jezek@autocont.cz