IBM POWER9 servery drtí svým výkonem rozsáhlá data i většinu konkurence

Požadavky na servery, které mají zvládnout výzvy dnešní kognitivní doby a mají mít výkon pro zpracování rozsáhlých dat i využití umělé inteligence definují mnohem vyšší propustnost dat a vyšší úložnou kapacitu než dříve. Systémy IBM® Power Systems™ jsou konstruovány tak, aby splňovaly tyto požadavky s designem serverů bohatým na diskový prostor, který poskytuje špičkovou výpočetní techniku pro analýzu dat s obrovskou kapacitou úložiště. Díky tomu umožňují rychlejší přístup k datům a efektivnější rozšiřování díky pokročilé IO architektuře POWER9™ a PCI Express (PCIe) 4.0 a získávají tak svým zákazníkům konkurenční výhody.

IBM Power System LC921 a IBM Power System LC922

Ideální pro virtualizaci, databázi a vysoce výkonné počítačové nasazení, tento 1U/2U rack server poskytuje vynikající možnosti škálování využívající technologii PCIe Gen 4.

Klíčové vlastnosti systémů IBM Power Systems LC921 a LC922

 • Vynikající výpočetní a škálovací možnosti
  Konstrukce LC922 nabízí až 44 jader, 2 TB paměti RAM a až 120 TB úložného prostoru ve formátu 2U. Power9 je také schopný poskytovat dvakrát více vláken než jeho alternativy x86.
  LC921 nabízí ideální možnosti škálování využívající technologii PCIe Gen4 s Mellanox InfiniBand ConnectX-5 pro husté počítačové nasazení ve formátu 1U.
 • Bezkonkurenční IO
  LC922 nabízí první všeobecný výpočetní systém, který obsahuje inovace PCIe 4.0 a CAPI 2.0. PCIe Gen4 poskytuje přibližně dvojnásobnou šířku pásma dat ve srovnání s propojením PCIe Gen3 na serverech x86.
 • Výjimečný výkon oproti konkurenci
  Power9 přináší dvakrát vyšší výkon než x86 alternativy pro nasazení databází open source.
 • Ideální pro nasazení datových center
  S až dvanácti integrovanými velkými nebo malými diskovými šachticemi a 6 sloty PCIe Gen4 může LC922 snadno splnit vaše požadavky na využití šířky pásma pro ukládání dat a vysoké IO.
 • Design s velmi vysokou hustotou
  LC921 obsahuje dva procesory Power9 v inovativním designu 1U serveru. LC921 nabízí až 40 jader, 2 TB paměti RAM a až 40 TB úložného prostoru ve formátu 1U a je ideální pro husté výpočetní, virtualizační a kontejnerové nasazení, které vyžaduje vyvážený návrh systému s propustností a hustotou.
 • Vynikající propustnost dat
  Power9 dodává až dvojnásobný počet vláken na jádro oproti design x86. Spolu s vynikající hustotou je LC921 ideální pro virtualizační, databázové a výkonné nasazení.
 • Účinnost datového centra
  Dosáhněte lepší účinnosti datového centra pomocí LC921. Díky špičkovým výpočetním jednotkám v hustém 1U formátu a dvěma procesorům POWER9 vám umožňuje návrh serveru snadno zvládnout problémy spojené s rozšiřováním serverů v éře AI.

Detaily v produktovém listu k IBM serverům s POWER9

IBM Power System IC922 (novinka)

IBM Power System IC922, navržený pro odvozování AI, poskytuje výpočetně náročnou infrastrukturu s nízkou latencí, kterou potřebujete k odemknutí učení modelů AI. Power IC922 na bázi POWER9 poskytuje pokročilá propojení (PCIe Gen4, OpenCAPI) pro podporu rychlejšího přenosu dat a snížení latence. Díky podpoře až šesti urychlovačů NVIDIA® T4 Tensor Core GPU dosahuje Power IC922 vysokého výkonu.

Detaily v produktovém listu IBM Power Systém IC922