Webová a portálová řešení

Snadná a efektivní podpora spolupráce a sdílení informací mezi zaměstnanci, partnery a zákazníky. To je krátký výčet benefitů, které přinášejí webová a portálová řešení. Díky zkušenostem s realizací mnoha projektů a získaným certifikacím k platformám Kentico a SharePoint jsme ideálním partnerem v oblasti tvorby sofistikovaných webových stránek, intranetových a extranetových portálů, e-commerce B2B či B2C řešení.

Nad platformou Microsoft SharePoint nabízíme i vlastní osvědčenou sadu SharePoint orientovaných aplikací připravenou k okamžitému nasazení. Specializujeme se také na komplexní a rozsáhlé migrační projekty. Dodáváme ucelené služby od projektového návrhu, implementaci, atraktivní a zároveň praktický design až po individuální vývoj specifických přídavných funkcionalit a integraci.

Intranetové portály

Přemýšlíte jak v rámci organizace efektivně podpořit spolupráci mezi pracovníky? Řešíte jak jednoduše a bezpečně sdílet dokumenty? Hodláte elektronizovat procesy v organizaci?

Máme elegantní, jednoduchá a účinná řešení v podobě intranetových portálů. Díky řešení na principu Intranetu, podpořeného sadou osvědčených a jednoduchých miniaplikací získáte nástroj pro bezpečné sdílení informací a dokumentů napříč organizací. Intranet se stane prostředím, kde vaši zaměstnanci získají potřebné informace pro výkon činnosti, kde bude umožněna komunikace a interakce k daným tématům a díky sadě miniaplikací podpoříte a usnadníte výkon každodenních úkonů. Celé řešení je realizováno uživatelsky přívětivou formou, což umožní jeho snadné přijetí ve společnosti a rychlý proces zaškolení v oblasti obsluhy a práce s Intranetem a miniaplikacemi.

Produktový list Portál úředníka

Extranetové portály

Hledáte cestu snadné a rychlé výměny informací s vašimi partnery a spolupracovníky? Potřebujete vhodně nastavený komunikační kanál a prostředí pro bezpečnou práci s údaji jako jsou smluvy, objednávky atd.?

Vhodným řešením jsou extranetové portály. Zákazníkům i partnerům poskytuje tento druh portálů osobní prostor pro přístup k údajům a pro vyjádření důležitých podmětů. Jako B2B nástroj představují extranetové portály důležitou službu při výměně dat s distributory, dodavateli, externími obchodníky apod.

Dokážeme významně přispět zkušenostmi a předpřipravenými řešeními na osvědčených technologiích. Naše portálová řešení umožňují tvorbu efektivního komunitního webu pro vaše zákazníky i integraci s back office, kterou ocení především obchodní partneři.

Šifrování sdílených dokumentů

​​NINA je nástroj na šifrování dokumentů uložených v Microsoft SharePoint běžící jak v prostředí IT infrastruktury zákazníka či cloudu, tak ve sdíleném úložišti Microsoft Office 365.

NINA díky unikátnímu přístupu rozšiřuje vlastnosti běžného sdíleného úložiště dokumentů o možnost řešení vysoce bezpečného úložiště pro citlivé a důvěrné dokumenty. Je navržena tak, aby eliminovala nejen přístup neoprávněného uživatele / zaměstnance, ale i např. administrátora systému.

Více v produktovém listu Šifrování sdílených dokumentů

E-commerce řešení

Potřebujete vybudovat efektivní e-commerce řešení, které zajistí přísun nových zákazníků a umožní si je udržet a rozvíjet s nimi navazující komunikaci?

Naše řešení stavíme na důvěře zákazníka v daný elektronický obchod. Maximální snahou je vytvořit z návštěvníka webu zákazníka, ideálně stálého či pravidelně nakupujícího. Nezabýváme se přitom pouze technologickou částí. Základem je přivést na web dostatečný počet návštěvníků. Vysoká návštěvnost ovšem sama úspěch nezaručí. Je nutné návštěvníkům nabídnout dobrou ergonometrii webového portálu, intuitivnost ovládání a výbornou navigační architekturu. V kombinaci s moderním designem dojde k budování pocitu důvěry a zvýšení pravděpodobnosti kupního rozhodnutí.

Celé řešení stavíme na stabilním redakčním systému, který kromě jednoduché správy obsahu umožňuje testování úspěšnosti vybraného uspořádání webových stránek či je vhodnější jiný model.

E-learning

Je pro vás klíčové podpořit vhodnou formou vzdělávání svých pracovníků a zajistit testování znalostí?

V rámci tvorby našich webových řešení nabízíme prostředí pro podporu výuky. Prostřednictvím e-learningového portálu je možné rychle, kvalitně a cenově dostupně vyškolit a dle zájmu také přezkoušet velký počet zájemců.

Naše řešení obsahuje všechny vlastnosti správného e-learningového nástroje. Školitelé mohou v rámci portálu vytvářet online kurzy a definovat návaznosti mezi nimi. Účastníky školení je možné členit do virtuálních tříd a skupin. Z hlediska tvorby materiálů nástroj podporuje mezinárodní standard SCORM a umožňuje rovněž tvorbu a vyhodnocování testů. Členové portálu mohou komunikovat a sdílet zkušenosti prostřednictvím diskuzních fór, online chatu nebo zasíláním zpráv.

Publikační systémy (CMS)

Webové stránky jsou klíčovým bodem v komunikaci s koncovými zákazníky a uživateli. Správně vyvinutý a nasazený web, s praktickým a atraktivním designem, často rozhoduje v tvrdém konkurenčním boji o úspěchu vašich produktů a řešení.

Pokud hledáte vhodné řešení a musíte snadno a flexibilně reagovat úpravami webu na měnící se podmínky na trhu, ale neumíte programovat, máme alternativu přímo pro vás.

Základem našich webových řešení jsou systémy pro správu obsahu (CMS - Content management systems). Díky nim můžete snadno spravovat obsah webu bez předchozí znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka.

Z dostupných CMS vybíráme vždy ty nejpokročilejší. Zde řadíme především redakční systém Kentico, který představuje celosvětově používanou platformu pro rychlý vývoj jednoduchých webových stránek i komplexních portálů.

Jsme schopni pokrýt oblasti jako optimalizaci portálu pro mobilní zařízení, online marketing nebo integraci se sociálními sítěmi.