Velkoobchod a maloobchod

Firmám s velkoobchodní či maloobchodní činností dodáváme komplexní podnikové informační systémy Microsoft Dynamics, které dokáží pokrýt specifika oboru i individuální potřeby. Propracovaný moderní sklad, logistika, distribuční síť, maloobchod, péče o zákazníky i ekonomika vám pomohou efektivně řídit procesy nákupu, distribuce a prodeje zboží. Všechny relavantní informace pod kontrolou díky aktuálním přehledným manažerským výstupům.

Díky integračním kompetencím jsme schopni k daným řešením přidávat i propojení s dokumentovými systémy, skenovacími pracovišti pro elektronické zpracování přijatých faktur i napojení pokladních systémů, B2B i B2C webových portálů či řešení pro EDI komunikaci. Reference pro daný obor nabízí zákazníkovi inspiraci i jistotu, že pracuje se zkušeným partnerem.

Obchodní a distribuční společnosti

Velkoobchodním a distribučním firmám pomáháme udržet klíčové procesy pod kontrolou v komplexním informační podnikovém systému Microsoft Dynamics. Jediným provázaným systémem tak firmy řeší vše od marketingu a obchodních aktivit v CRM, přes zpracování obchodních dokladů v nákupu a prodeji, zajištění disponibility zásob, skladování a sledování pohybu zboží až po dodávky zákazníkům a zajištění poprodejních služeb. Otevřenost a moderní technologie systémů Microsoft Dynamics podporují integraci s webovými službami a portály dodavatelů či zákazníků, mobilní přístup pomocí tabletů či smartphone a business intelligence pro zobrazení aktuálních manažerských výstupů.

Maloobchod

Naše oborové řešení informačního systém pro retail propojuje pokladní řešení, prodej, správu skladů i celého dodavatelského řetězce s propagačními a obchodními aktivitami, správou financí a analytickými nástroji. Centralizovaná správa prodejní sítě, flexibilní pokladna integrovaná přímo do informačního systému, podpora prodeje a reklamních akcí, cenotvorba, možnost vícekanálového prodeje, e-shop – to jsou nástroje, které vám pomohou zvýšit prodej a zároveň kontrolovat náklady.